Foto: Instagram/Sharon Stone
#Ľudia

FOTO Žlté plavky odhalili pravdu o tele Sharon Stone (63)!

2.7. 2021 10:48 Jedna z najznámejších femme fatale v histórii filmu, Sharon Stone dokazuje, že vek je skutočne len číslo!

Hviezda filmu Základný inštinkt rozhodne nepatrí do starého železa. Zo sexi mrchy sa rokmi zmenila na silnú a vitálnu dámu, ktorá nemá problém vystavovať svoje pevné telo. Kvalitná pleťová kozmetika, pravidelný pohyb, správna strava a dobré gény. To je kombinácia, ktorá zaručuje len ten najlepší výsledok. POZRITE SI HEREČKINU NOVÚ FOTKU V ŽLTÝCH PLAVKÁCH

Hoci už dávno prekročila 60-ku, jej tvár je hladká a pevná ako zamladi a to aj napriek tomu, že jej každodenná starostlivosti o pleť zahŕňa úplne bežné prípravky z drogérie: "Po sprchovaní sa rada natieram telovým mliekom Shiseido. Aký krém použijem na tvár, závisí od počasia. Ak som v suchom podnebí, používam na tvár i telo Weleda Skin Food," tvrdí herečka.

Herečka a modelka Sharon Stone v 90. rokoch.
Zdroj: Getty Images

Sharon Stone bola v minulosti vydatá za Michaela Greenburga. Ich manželstvo trvalo šesť rokov. V roku 1998 sa vydala herečka druhýkrát za Phila Bronsteina, ale ani toto manželstvo jej nevyšlo. Pozrite si GALÉRIU.