×
#Ľudia

FOTO: Žilková v BIKINÁCH: Krach manželstva ju však poznačil!

9.6. 2022 17:35 K pozitívnemu mysleniu jej dopomohlo cvičenie, teraz sa však ukázala!

Známa herečka je už dlhší čas pod paľbou médií, ktoré neúprosne vyžadujú ďalšie a ďalšie informácie o rozpade vzťahu medzi ňou a Martinom Stropnickým, ktorý ju vymenil za mladšiu ženu. Mnoho ľudí zostalo pohoršených, ďalší predpovedali takýto vývoj, veď predsa manželstvo na diaľku nemôže fungovať. Avšak Veronika tomu stále chcela veriť.

Veronika Žilková výrazne schudla. Váži len 46 kíl.
Zdroj: profimedia

Aj napriek médiám, ktoré prvé spomenuli slovo rozvod, herečka stále verila, že ich manželstvo má nádej na opravu. Toto pozitívne nastavenie mysle má aj vďaka pravidelnému pohybu. Pravidlene svoje cvičenie ukazuje na sovciálnych sieťach a teraz odhodila zábrany a precvičovala len v plavkovom tope a legínach. Všimli sme si však, že jej tvár už nie je taká šťastná, ako bývala donedávna. Turbulencie vo vzťahu sa podpísali aj na jej tvári.

Týmto počinom prilákala aj mužských divákov, ktorí mohli len slintať nad jej vyšportovanou postavou. Jeden z fanúšikov jej napísal: "S obrovskou chuťou by som si ľahol ku vám na koberček a dal si, povedzme napríklad ... Ste bohyňa.“ Zdá sa, že aj keby prišiel toľko spomínaný rozvod, určite by nemala núdzu o náhradníkov, ktorí by jej ležali pri nohách, píše pluska.sk.

FOTO VERONIKY V BIKINÁCH NÁJDETE V GALÉRII TU!