×
#Ľudia

(FOTO) Syn Zuzany Fialovej oslávil 25. narodeniny: Pozrite, aký FEŠÁK vyrástol z Dávida!

30.6. 17:55 Herečka Zuzana Fialová (48) má s bývalým partnerom Petrom Matulíkom syna Dávida. A keďže mal v piatok narodeniny, hrdá mama zverejnila na sociálnej sieti fotku jej veľkého fešáka, píše pluska.sk.

Syn Zuzany Fialovej, ktorého má jedna z našich najobľúbenejších herečiek s Petrom Matulíkom oslávil uplynulý piatok 25. narodeniny. „Neuznávam deti, ktoré do tridsiatky žijú s rodičmi. Hlavne pre chlapcov je veľmi užitočné, aby odišli čo najskôr z domu. Dospeli a stali sa z nich samostatní jedinci. Je to pre nich dôležitý iniciačný prvok, keďže už nechodia na ‚vojnu‘, a tak ďalej," priznala pre Plus 7 Dní. Počas pandémie jej však robil istý čas spoločnosť.

„I keď je momentálne opäť v Prahe, kde študuje a má tam aj svoju firmu, počas pandémie sa na istý čas vrátil domov. Opäť sme spolu bývali pod jednou strechou. Najprv to bolo veľmi zábavné, ale po čase sme obaja zistili, že aj neprirodzené. Pretože z neho je už dospelý jedinec. Každý potrebuje svoje súkromie a mať svoj vlastný život,“ priznala Zuzana. Na svojho syna je však veľmi hrdá a pochválila sa tým aj na sociálnej sieti. "Som na neho veľmi, veľmi hrdá, je to skvelý mladý muž," napísala herečka k fotke, ktorú nájdete v našej galérii TU. Z Dávida vyrástol poriadny fešák, čo poviete?

AKO TERAZ DÁVID VYZERÁ SI POZRITE TU!

Video