Foto: Instagram/@queen.plackova
#Ľudia

FOTO Plačková si užíva slávny LUXUSNÝ hotel v Budapešti: Koľko stojí jedna noc?

21.11. 2021 19:49 Zuzka si to s manželom a priateľmi tento víkend namierila k našim južným susedom - do Budapešti. Fanúšikov zásobuje zábavnými vdeami s partiou v meste a pohľadom na luxusný apartmán v 5-hviezdičkovom hoteli, ktorý si užíva spolu so svojou láskou Reném. Výlet ich výjde poriadne draho, z tých cien sa vám hlava zatočí...

Zuzka Plačková už druhý deň zahŕňa fanúšikov fotkami a videami z výletu v Budapešti. S manželom si vybrali 5-hviezdičkový hotel Anantara New York Palace Budapest s výhľadom na celé mesto, v ktorom stojí len jedna noc nad 800 eur. Dvojica sa netají tým, že miluje cestovanie a užíva si život. Peniaze pre kráľovnú instagramu rozhodne nie sú problém. Ulice sú plné ľudí a  Zuzka s mužom sa zabávajú na tom, ako to tam v týchto dňoch žije. Navštívili aj známy ľadový bar a vychutnali si predvianočnú atmosféru krásne vyzdobeného centra mesta.

Budapešť už influencerka navštívila v minulosti viac krát. Zavítala tam aj na koncert megahviezdy Nicky Minaj, ktorý sa začal obrovskou aférou, keďže Zuzku podľa jej slov oklamali. "Nebudem vám hovoriť, že som si kúpila lístky, ktoré sú neplatné, a tak ma od*bali o celkom dosť peňazí a musela som si kúpiť nové lístky,“ napísala vtedy nahnevaná Plačková na svojej sociálnejs sieti, po tom, čo speváčku mala pôvodne vidieť v Bratislave, ale pre zdanlovo nepostačujúce technické podmienky z pódia zdupkala - ako informovali médiá a organizátor podujatia.

Hotel sa pýši slávnym  New York cafe, považovaným za najkrajšiu kaviareň na svete. Zuzka v komentári uviedla, že raňajky tu stoja aj 200 eur. Samozrejme sa pri nich nezabudla vyfotiť a ukázala, na čom všetkom si pochutnáva v krásne nedeľné ránko.

FOTO V GALÉRII >>>