×
#Ľudia

FOTO Petra Vajdová po dlhšom čase na VEREJNOSTI: Čo stojí za UNAVENÝM vzhľadom?

1.12. 2021 16:59 Má za sebou ťažké chvíle. Herečka Petra Vajdová po škandále s alkohol nastúpila na liečenie a snažila sa upratať si život. No a vyzerá to tak, že sa jej to darí. Začali ju totiž opäť obsadzovať do seriálov, hrá v divadle a najnovšie sa objaví aj v novom filme Evity Twardzik (45).

Petra Vajdová si v roku 2017 siahla takmer na samé dno. Herečka si sadla za volant opitá a namerali jej až 2,4 promile. Problémy s alkoholom ju dohnali k liečeniu, kde sa však zoznámila s novým mužom Martinom. Keď obaja opustili brány liečebne, zobrali sa a narodil sa im synček Martinko. "Som matka roka, pretože robím všetky chyby, ktoré môžu historicky prvorodičky robiť. Sú hysterické, boja sa o dieťa a od svojich mám sa učia ako vlastne vychovávať. Matkou sa nestaneš, keď porodíš, ale rokmi sa ňou stávaš," povedala Peťa v rozhovore pre TV BA. Teraz, ke%d je už synček väčší, sa herečka postupne vracia do práce.

Už budúci rok príde do kín novinka od Evity Twardzik s názvom V lete ti poviem, ako sa mám. Okrem Mariána Miezgu, Dominiky Morávkovej či Jána Koleníka obsadili do filmu aj Vajdovú. A hoci si ľudia na film ešte niekoľko mesiacov počkajú, fanúšikovia si už teraz môžu prečítať reedíciu knihu s rovnakým názvom. V pondelok sa konal slávnostný krst, na ktorý bola pozvaná aj Petra. Po dlhom čase sa tak opäť ukázala v spoločnosti. Hoci na nej bolo vidieť, že pozornosť jej príliš nevonia, no aj tak sa snažila usmievať. Na herečke však boli viditeľné stopy únavy. Odrazilo sa to najmä na jej tvári a na jemných vráskach okolo očí a úst. Len pred pár týždňami Vajdová mala covid. K tomu natáčanie seriálu, divadlo, starostlivosť o domácnosť a synčeka jej dávajú očividne zabrať. FOTKY PETI NA KRSTE NÁJDETE V NAŚEJ GALÉRII TU.