Foto: Instagram.com/@schindlerovamartina
#Ľudia

FOTO Martina Schindlerová sa predviedla v plavkách: Klobúk dole pred dvojnásobnou maminou!

Foto: Instagram.com/@schindlerovamartina
#Ľudia

FOTO Martina Schindlerová sa predviedla v plavkách: Klobúk dole pred dvojnásobnou maminou!

23.9. 16:59 Martina sa dostala do povedomia vďaka speváckej súťaži SuperStar, kde v roku 2004 skončila na druhom mieste. Dnes je z krásky dvojnásobná mamina, ktorá sa okrem spevu a svojich ratolestí stíha venovať aj fanúšikom na Instagrame, ktorým sa najnovšie ukázala v plavkách!

Pár rokov sme o Martine nepočuli, no teraz je späť a je úspešnejšia ako kedykoľvek predtým. Je to doslova supermama, ktorá stíha všetko. Nedávno sa pochválila, že popri všetkých povinnostiach si stihla urobiť aj doktorát.

Martina Schindlerová úspešne ukončila vysokoškolské štúdium.
Zdroj: instagram

"Študovať popri deťoch, korone a karanténe hodnotím ako perfektnú skúsenosť pre mňa, cítim, ako ma to zocelilo, posunulo. Šťastná som. Na akademickej pôde som sa dostala do vzácnej komunity ľudí, spoznala som samých makačov, všetci sú pilní, zodpovední, nevyčerpateľní, inšpiratívni. Ďakujem za všetkých svojich kolegov a za všetkých mojich študentov, obohatili ste ma, ani neviete ako. Možno ostanem pôsobiť na škole aj ďalej," povedala sympatická speváčka.

Teraz sa Martina ukázala svojim fanúšikom v plavkách. Zverejnila fotku, ktorá ukazuje, ako si užívala horúce dni pri vode. "Krásna vždy a všade," napísala jej pod fotku jedna z fanúšičiek. Nejde pritom o jediný lichotivý komentár. Nuž, aj my musíme uznať, že Martina má skvelú postavu! Pozrite si fotku v bikinách v našej galérii a posúďte sami.

FOTKU V PLAVKÁCH NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!