×
#Ľudia

FOTO Dominika Cibulková ukázala chalupu: WAU, veď to je LUXUS iných rozmerov!

3.5. 2022 8:57 Dominika Cibulková roky drela na tenisovom kurte, aby si teraz mohla vychutnávať plody svojej tvrdej práce.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Dominika vlastní chalupu, ktorá jej poskytuje dokonalé miesto na oddych a útočisko pred každodenným stresom a zhonom v lete aj v zime. Bývalá profesionálna tenistka má perfektný vkus a tak nikoho neprekvapí, že nehnuteľnosť a jej okolie je doslova rozprávkové. Teraz Domča navyše priznala, že vonkajšok ešte zdokonalila a musíme povedať, že doslova doviedla do dokonalosti. "Prechádzam si fotky z minulého leta a úplne som zabudla, že som vám zabudla odporučiť môj skromný tip. Dlho sme rozmýšľali, čo s vonkajším priestorom na chalupe a ako by sme mohli dosiahnuť príjemné s užitočným a hlavne aj oku lahodiacim," hovorí bývala športovkyňa s tým, že im bola odporučená československá firma s 25-ročnou tradíciou.

Dominika Navara Cibulková
Zdroj: Instagram Dominika Navara Cibulková

"Ja môžem túto informáciu s čistým svedomím posunúť ďalej, pretože sme boli nadmieru spokojní so samotným výsledkom, kvalitou a aj výborným klientskym servisom," uzavrela Dominika, ktorú sme posledné týždne mohli sledovať v tanečnej šou Let's Dance. FOTKY ROZPRÁVKOVEJ CHALUPY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU! Čo poviete, páči sa vám? My by sme ju brali hneď!

PREČÍTAJTE SI AJ: