Foto: instagram
#Ľudia

(FOTO) Adela šokuje: Namiesto tradičnej jedličky tento rok TROPICKÝ vianočný stromček?

Foto: instagram
#Ľudia

(FOTO) Adela šokuje: Namiesto tradičnej jedličky tento rok TROPICKÝ vianočný stromček?

16.11. 2021 12:00 Vianočné reklamy udreli v plnom prúde a milovníci tohto obdobia už vyhľadávajú stromček do svojich domácností, aby si tak najkrajšie obdobe v roku užili čo najdlhšie. Je medzi nimi aj Adela, avšak, tentorok obzvlášť netradične..Toto ste doteraz u nikoho nevideli, píše Plus JEDEN DEŇ.

O Adele Vinczeovej je známe, že odkedy si konečne založila profil na sociálnej sieti Instagram, zdieľa tam rôzne momenty zo svojho života. Okrem toho, že tam promuje svoju reláciu Trochu inak a mnohé ďalšie aktivity, pomerne často fanúšikom a priateľom odkrýva aj súkromie s manželom Viktorom Vinczem

Viktor a Adela
Zdroj: instagram

Aktuálne sa pochválila záberom z jej obývačky. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby v polovici novembra nezverejnila "vianočný stromček"s vyhlásením: "My už máme ozdobené," napísala Vinczeová k fotke, na ktorej sú dva zimné jelenčeky, ktoré jej každé Vianoce spríjemňujú atmosféru. Tie stoja pri netradičnom - tropickom stromčeku na malom stolčeku, na ktorom mávajú Vinczoevci vianočný stromček. Či ide len o vtip alebo to takto naozaj u nich zostane do príchodu Štedrého dňa, uvidíme o mesiac..

FOTO ADELINHO STROMČEKA V OBÝVAČKE NÁJDETE V GALÉRII >>