Foto: instagram.com/@zoraczoborova
#Ľudia

Fitneska Zora Czoborová prežíva STRACH o rodičov: Modlím sa a každý deň prosím...

Foto: instagram.com/@zoraczoborova
#Ľudia

Fitneska Zora Czoborová prežíva STRACH o rodičov: Modlím sa a každý deň prosím...

28.11. 2021 11:00 Zora má o svojich najbližších úprimný strach a robí všetko pre to, aby ich udržala v zdraví a v dobrej kondícii. Vyjadrila sa aj k očkovaniu a prosí všetkých, aby mysleli na to, že svojim rozhodnutím dokážu zachrániť ľudské životy, píše pluska.sk.

Zora Czoborová si v posledných týždňoch prešla doslova peklom. Veľmi vážne zdravotné problémy priviedli nedávno jej milovaného otca Hermana (87) do nemocnic, kde bojoval o život. Dnes ho má fitneska už doma. „Môj tatinko mal veľmi vážne problémy. Zabojoval v nemocnici, je po dvoch operáciách, bohužiaľ, je čiastočne imobilný, tak som si ho zobrala k sebe domov,” prezradila Czoborová pre jojkársky Top Star.  A čo mu najviac teraz pomáha? „Pravidelná strava, cvičenie, chôdza, opatrovanie, láska. A verím tomu, že tak, ako som mamu pred tromi rokmi postavila na nohy z imobilného pacienta, tak aj tatina tam dostanem,” hovorí.

Pred niekoľkými dňami zdieľala na svojom instagramovom profile opäť fotografiu svojich rodičov a pod ňu napísala dojímavé slová. "Modlím sa,  bojím sa a každý deň prosím toho, kto nad nimi drží ochrannú ruku. Odchádzam od nich so strachom a prosbami, aby si dávali na seba pozor, aby sa im nič nestalo a aby sme sa nedostali do situácie, že im opäť zlyhá zdravie , budeme potrebovať sanitku, hospitalizáciu, okamžitú operáciu pre záchranu života, lôžko na JIS-ke, napojenie na prístroje, 24 hodinovú opateru," napísala Czoborová a vo svojom vyznaní pokračovala ďalej.

ČÍTAJTE NA ĎALŠEJ STRANE