×
#Ľudia

Finalistky Miss Slovensko 2023 sa predvedú v májovej Eve

7.3. 12:08 Už koncom apríla v magazíne EVA- Hriešne dobrá sa môžete tešiť na módny editoriál s finalistkami Miss Slovensko 2023. Exkluzívne fotenie v modeloch Michaela Kováčika vznikalo pre náš magazín v unikátnom prostredí v Prahe.

Prvý krát v pozícii modeliek na fotení módneho editoriálu sa ocitlo dvanásť tohtoročných finalistiek súťaže Miss Slovensko 2023, ktorej oficiálnym mediálnym partnerom je náš magazín Eva.

Miss Slovensko
Zdroj: Fotograf Peter Stas

Niektoré dievčatá už síce majú viacnásobné skúsenosti s modelingom, ale prvý krát sa takto ocitli v pozícii finalistiek súťaže Miss. Pre viaceré však táto skúsenosť bola premiérou. Vyplýva to zo samotnej novej stratégie súťaže, kedy obmedzenia na prihlásenie do súťaže boli minimálne, už nie je nutnosťou mať presné, kedysi uznávané „modelkovské“ miery.

Miss Slovensko
Zdroj: Fotograf Peter Stas

iac sa kladie dôraz na prirodzenosť, zdravý vzhľad, vyžarovanie a charizmu. Ladnosť a eleganciu si finalistky vyskúšali pri fotení pod taktovkou fotografa Martina Tomečka, nafotili sa v exkluzívnych autorských modeloch Michaela Kováčika a pražského módneho domu Obsession, doplnených originálnymi šperkami Loretta a topánkami od Steve Madden Slovakia.

Miss Slovensko
Zdroj: Fotograf Peter Stas

Ako uviedol módny návrhár a zároveň riaditeľ súťaže miss „dievčatá zvládli profesionálne náročné fotenie na jednotku, v elegantných modeloch pôsobili krásne žensky a úplne prirodzene sa zhostili novej úlohy.“
Výsledok uvidia čitatelia už v májovom čísle magazínu EVA, ktoré vyjde už v druhej polke apríla.

Video