×
#Ľudia

FINÁLE: Ružu pre nevestu a Tomášove srdce vyhrala TÁTO ŽENA!

4.6. 21:09 Konečne sme sa dočkali a Tomáš si vybral...

Po dvanástich týždňoch je to tu! Sympatický Tomáš si konečne vybral ženu svojich snov, s ktorou sa rozhodol pokračovať aj v reálnom živote. Pri posledných vyznaniach sa ženích veľmi rozcítil. Či už Mirke, alebo aj Petrane hovoril jeho úprimné myšlienky a vyjadril aj svoje city. No nakoniec sa musel rozlúčiť s Mirkou a zásnubný prsteň navliekol na ruku Petrane.

Mirka z Ruže pre nevestu
Zdroj: Instagram.com/@mirkahri

Čo na to Mirka? "Naozaj ma to vôbec neprekvapilo a Tomášova voľba ma vôbec nehnevá. Nemôžem povedať, že som to nečakala. On si už na vile vybral Petranu. Môj názor je taký, že ona sa stále dostávala do role obete a Tomáš ju chcel ochraňovať, pretože je to prirodzený mužský pud. Nemyslím si, že je to chyba. Na mňa asi fakt čaká niekto iný," objasnila Mirka. FOTO Z FINÁLE ŠOU NÁJDETE TU!

"Prvá vec, keď sa vypli kamery, tak ma zaujímalo, ako to bude fungovať v reálnom živote. Hneď na ceste domov sme sa rozprávali či sme oficiálne spolu. Na čo Tomáš reagoval, že samozrejme, je to jasné," hovorí Petrana po šou. Život mimo kamier je však odlišný od toho, na obrazovkách: "Tomáš nebol nejaký úplne rozdielny, keď sme sa začali spoznávať mimo kamier. Boli tam samozrejme nové veci, ktoré sme sa jeden o druhom dozvedeli," dodáva.

Petrana nezaváhala a vybalila všetky svoje zbrane už od samého začiatku šou.
Zdroj: tv markíza

"Naozaj sme na jednej vlnovej dĺžke a dokážeme sa smiať celý deň na rovnakých sprostých vtipoch," hovorí s láskou v očiach Tomáš. Podľa víťazkiných slov je ich vzťah oveľa silnejší po tom, ako sa lepšie spoznali. "Museli sme sa naučiť ako spolu komunikovať, bývať v jednom priestore. Najskôr bol on u mňa, potom ja uňho v Bangkoku." FOTO Z FINÁLE ŠOU NÁJDETE TU!