Foto: instagram / @missslovensko
#Ľudia

Finále Miss Slovensko sa blíži: Tieto dievčatá zabojujú o korunku pre najkrajšiu Slovenku!

11.8. 2020 12:57 Podporte svoju favoritku SMS-kou a pomôžte jej získať titul EVA MISS SYMPATIA.

Prípravy na priamy prenos 25. ročníka MISS SLOVENSKO sú v plnom prúde. To, ktorá z týchto dievčat získa korunku krásy, určí porota - o víťazke prestížneho titulu EVA MISS SYMPATIA však rozhodnete vy!

Kategória EVA MISS Sympatia už po piatykrát hľadá svoju víťazku!
"Vďaka fanúšikom našich finalistiek prispieva súťaž Miss Slovensko každý rok na jeden z dobročinných projektov. V minulosti sme tak podporili nemocnice, združenia, detské domovy i seniorské centrum. Tento rok to bude organizácia Plamienok, ktorú dievčatá aj osobne navštívili a bližšie spoznali jej starostlivosť,“ uviedol riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik.

Tieto krásky zabojujú o titul MISS SLOVENSKO 2020.
Zdroj: TASR Martin Baumann

Pošlite prázdnu SMS na číslo svojej favoritky (jednotlivé SMS čísla nájdete v TU) do 14. 8. 2020. Svojím hlasom zvýšite finalistkám šancu získať titul EVA Miss Sympatia 2020, zároveň podporíte neziskovú organizáciu Plamienok.

Tak ako v predchádzajúcich rokoch, hlasovanie EVA Miss Sympatia potrvá až do záverečných minút finálového večera Miss Slovensko, ktorý sa uskutoční 14. augusta na TV JOJ.

Hlasuje sa formou prázdnych SMS správ a každá z finalistiek má pridelené svoje špeciálne SMS číslo. 

Vyžrebovaný výherca hlasovania získa dovolenku v Jordánsku pre 2 osoby so službami all inclusive od cestovnej kancelárie HYDROTOUR. Víťazka EVA Miss Sympatia 2020 získa exkluzívny diamantový set klenotov od slovenského výrobcu svadobných šperkov LORETTA.

 

Video