×
#Ľudia

Filip Tůma prezradil MIESTO svadby: Tu sa s Nelou vezmeme!

19.6. 11:44 Horúce počasie v stredu ,,vyhnalo” na green nielen hercov, ale aj športovcov, ktorí sa rozhodli pomôcť dobrej veci. Nadácia Krištáľové krídlo zorganizovala svoj druhý charitatívny golfový turnaj, na ktorom si to všetci poriadne užili.

Charitatívny golfový turnaj - KRIŠTÁĽOVÉ KRÍDLO CHARITY GOLF CUP 2023. Na snímke je Filip Tůma.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

Krásne prostredie v golfovom rezorte v Šajdíkových Humenciach hostilo druhý ročník charitatívneho golfového turnaja, píše Plus JEDEN DEŇ. Hostia sa rozdelili do dvoch skupín. Niektorí išli na cyklovýlet, ako napríklad pani Mária Vaškovičová, a ostatní na golf. Na golfovom turnaji nechýbali herci Filip Tůma, Marek Fašiang či manželia Simona Bubánová a Ján Kuric. Športovcov reprezentovali bývalí hokejisti Rišo Lintner, Ľubo Višňovský či Ján Lašák.

Filip s Markom si turnaj užili, trofej si však neodniesli. Skončili na desiatom mieste, ale s veľkou hrdosťou. ,,Je to spoločenská udalosť, nie je to veľmi športová záležitosť, ide o to, aby sa ľudia stretli a poukázali na veci, ktoré sa dajú robiť lepšie, taká filantropia. Je to záležitosť Krištáľového krídla a myslím si, že je to také pripomenutie skutočných hodnôt,” povedal nám Filip. A kedy teda bude konečne tá svadba s jeho milovanou Nelou?
,,Musím povedať, že sme veeeľmi pokročili vo výbere miesta, to bol, by som povedal, míľový krok, no a dátum furt nemáme. Ale už aspoň tušíme, kde to bude,” priznal herec, ale viac si už nechal pre seba.

Charitatívny golfový turnaj - KRIŠTÁĽOVÉ KRÍDLO CHARITY GOLF CUP 2023. Na snímke je Filip Tůma.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

„Som spokojná, ako to dopadlo, mám z toho veľkú radosť! Opäť sme posunuli úroveň charitatívneho golfového turnaja na vyššiu úroveň a som rada, že sa zúčastnilo tak veľa kvalitných hráčov. A aj som na nich videla, že si podujatie poriadne užili. Každý sa usmieval, bol pozitívne naladený. Nejde len o samotnú hru, ale o to, že hráči si vážia, že tu mohli byť pod značkou Krištáľového krídla. Turnaj mal charitatívny účel, na charitu sme vyzbierali zhruba 5-6-tisíc eur a na záver prispejeme ešte aj my," prezradila nám Mária Vaškovičová, autorka a producentka oceňovania najvýznamnejších osobností Slovenska Krištáľové krídlo. FOTO Z UDALOSTI NÁJDETE TU!