×
#Ľudia

FIASKO na krste knihy? Brychtová a Tekelyová sa STRÁPNILI pred hosťami!

×
#Ľudia

FIASKO na krste knihy? Brychtová a Tekelyová sa STRÁPNILI pred hosťami!

25.11. 9:47 Desiate dielo Tekelyovej (68) je na svete! Na krste sa zišla príjemná spoločnosť vrátane Katky Brychtovej, ktorá však Emme kládla pred očami hostí nečakané záľudné otázky. Spisovateľke neboli po chuti, a tak situácia nevypálila podľa ich predstáv, informuje pluska.sk...

Emma Tekelyová vydala už svoju 10. knihu. Novinka s názvom Byť ženou je úžasné v každom veku prilákala na krst do kníhkupectva viaceré známe tváre. Moderátorkou večera bola Katka Brychtová.

Na snímke Katarína Brychtová a Miloš Bubán
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY

Hneď na úvod si k sebe zavolala Emmu Tekelyovú a začala ju pred všetkými spovedať. Zaujímalo ju, čo v knihe nájdeme. „Vieš, Katka, mne sa o novej knihe vždy hovorí ťažko, lebo ja do nej vložím seba a myslím si, že rozprávať o tom, aké sú tam kapitoly, si stačí otvoriť prvé štyri strany a tam nájdeš obsah. Tam je všetko povedané, myslím si, že je to zbytočné prezrádzať. Dôležité je, že žijeme v takých časoch, keď ženy ukazujú svoju silu a krásu v každom veku, a to je to posolstvo,” reagovala podráždene na jej otázku Emma. Katka mala však ďalšie otázky, ktoré Tekelyovú ešte viac naštartovali, napríklad pre akú vekovú kategóriu je kniha napísaná. „Katka, ty mi dávaš veľmi ťažké otázky, na ktoré ti ja neviem odpovedať. Nepíšem knihu s tým, že ju niekomu určujem,” okríkla ju spisovateľka.

ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE