×
#Ľudia

Felix Slováček ZBALIL známu Slovenku: Kde sa SPOZNALI? (foto)

28.2. 23:20 Felixa Slováčka (79) sme pred pár dňami stretli na Česko-Slovenskom plese v Prahe. Známy hudobník naň však dorazil bez manželky Dády Patrasovej (66). Teraz vyšlo najavo, že má opäť novú známosť. A nie hocijakú. Saxofonista totiž zbalil známu Slovenku, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Na snímke český saxofonista, hudobný skladateľ a dirigent Felix Slováček na nedávnom Československom plese v Prahe.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Keď sme pred pár dňami Felixa Slováčka spovedali o jeho talianskom manželstve s Dádou Patrasovu, tváril sa, že je všetko v poriadku. „Máme výborný vzťah. Dáda na plese však so mnou nie je, lebo sa jej nechcelo ísť. Mala chrípku, z tej sa síce už dostala, no jednoducho sa jej nechce medzi ľudí,” povedal Slováček pre Plus JEDEN DEŇ s tým, že zrejme narážal na jej excesy v ostatnom čase, za ktoré sa pravdepodobne hanbí.

Prešlo iba pár dní a na povrch vyplávala šokujúca informácia, že Felix zbalil známu Slovenku - módnu návrhárku. Dvojica sa nedávno spolu zabávala ruka v ruke na Kávovom plese v Trnave. Ich spoločné zábery, zamilované pohľady a nežnôstky exkluzívne priniesla markizácka Smotánka. Párik sa vraj dal dokopy v novembri 2022 na žúre na Tenerife u Zuzany Belohorcovej.

"Nie, nepreskočila iskra, vôbec nie, u mňa to už bolo," prezradila pre Smotánku návrhárka. Zaľúbenci spolu randia už tri mesiace a svoj vzťah doteraz tajili. "Ja som slobodná a Felix je ženatý. Ale láska kvitne v každom veku. Sme pre seba stvorení," priznala."Presne tak!" dodal spokojný Felix. Ktovie, čo na jeho nový vzťah hovorí jeho manželka Dáda... FOTO S NOVOU PARTNERKOU SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!