×
#Ľudia

Fanúšikovia sú POBÚRENÍ: Ukázalo sa, čo STVÁRALI Geissenovci na Slovensku! OTRAS

3.3. 9:46 Pozrite, čo boháči stvárali, keď boli na Slovensku. To nemyslia vážne!

Shania a Davina Geissové ostali z9-chodového menu sklamané a nad jedlom ohŕňali nosom.
Zdroj: reprofoto RTLZWEI

Rodinka nemeckých milionárov strávila na Slovensku niekoľko dní uplynulý rok v máji. Podľa Richarda Sulíka mala ich návšteva pomôcť Slovensku. A naozaj – v epizódach nakrútených počas ich pobytu nuda nehrozí. V tých posledných si užili adrenalínové dobrodružstvo vo veternom tuneli, zrelaxovali sa počas golfu, previezli sa na historických autách a v neposlednom rade si užívali aj gastronomické zážitky, ktoré im však celkom pochuti neboli, informuje denník Plus JEDEN DEŇ.

Hanbu si urobila hlavne ich staršia dcéra Davina. No fanúšikov prekvapil aj fakt, že rozmaznaní milionári nemajú až také „vznešené“" chute, ako väčšinou prezentujú. Nad luxusným 9-chodovým menu totiž ohrnuli nos. „Kozí syr? Nejem. Potom príde na rad domáca pasta z husieho medvedíka. Počkať, čo je to paseta z husieho medvedíka?“ pýtala sa zmetená Davina na podivný pokrm. „Paste, nie pasta,“ vysvetlil otec Robert a dodal, že je to asi husacia pečeň ako husí medvedík. Problém s jedlom nemali len dievčatá Davina a Shania, ale aj mama Carmen. „Mám problém, že mi nič z toho nechutí,“ povedala Carmen a sklamane hľadela do menu. Robert mal však pripravené vysvetlenie: „My sme proste Geissovci, nejedávame haute cuisine ani star cuisine, ale vlastne celkom normálne, jednoduché, výdatné a chutné jedlá.“

Problém s večerou nakoniec vyriešila Davina po svojom. „Objednala som rezeň s hranolkami v kuchyni ako medzichod,“ povedala víťazoslávne, čím očividne potešila sestru aj mamu. Robert považoval spontánnu objednávku za úplne v poriadku: „Sme blízko Rakúska, čo môže byť lepšie ako viedenský šnicel? Je to lepšie ako táto kuchyňa,“ dodal na záver. Fanúšikovia sú zo správania a grimás rodinky zhrození. POZRITE AKO BOHÁČI OHŔŇALI NOSOM NAD JEDLOM V NAŠEJ GALÉRII TU!