×
Foto: Robert Kamau
#Ľudia

Fanúšikovia kritizujú Victoriu Beckham: Preboha, prečo si si dala napichať pery?!

×
Foto: Robert Kamau
#Ľudia

Fanúšikovia kritizujú Victoriu Beckham: Preboha, prečo si si dala napichať pery?!

13.10. 10:50 Victoria Beckham vystúpila v šou Good Morning America, aby spropagovala svoju kozmetiku. Fanúšikovia sú však zhrození a pýtajú sa, čo to porobila so svojou tvárou.

Po internete kolujú najnovšie fotky Victorie, na ktorých nevyzerá príliš lichotivo. "Prečo to ženy robia???" pýta sa muž pod záberom. "Prosím, Vicky, už žiadne napichané pery," prosí Beckhamku ďalšia žena. Nepáči sa im, že si Vicky dala zrejme napichať pery. Ak by to bola pravda, nešlo by o prvé vylepšenie, ktoré absolvovala. Nie je žiadnym tajomstvom, že si v minulosti nechala zväčšiť prsia, čo neskôr oľutovala.

Viacerí sa bývalej speváčky zastávajú a hovoria, že by vyzerala dobre, keby to mala lepšie urobené. "Mám rád Victoriu, ale niekto jej tie pery napichal fakt zle. Toto je hanba, čo jej spravili," hovorí fanúšik. Pozrite si fotky a posúďte sami, či jej táto zmena pristane.

Anketa Má podľa vás Victoria napichané pery?

Victoria upútala pozornosť aj svojim outfitom, ktorý si na rozdiel od pier vyslúžil obrovskú chválu. Módni kritici chvália návrhárku za farebnosť, na ktorú u nej nie sme zvyknutí.