×
#Ľudia

EXKLUZÍVNE Odkiaľ vie Jorge González po slovensky? My poznáme odpoveď!

26.3. 2022 15:33 Nemecký choreograf s kubánskymi koreňmi sa v tanečnej šou Let´s Dance nenechal zahanbiť a hovorí plynule po slovensky. Ako je to možné?

Choreograf, tanečník a muž mnohých tvárí. Tak by sme mohli opísať najzaujímavejšieho porotcu tohtoročnej Let´s Dance. Všetci už čakáme, akú outfitovú kreáciu predvedie v najbližšom živom prenose a milujeme jeho smiecha a zmysel pre humor. Zároveň však sedí za porotcovským stolom nemeckej verzie Let´s Dance.

Kubánsky choreograf Jorge González. V Nemecku sa preslávil vďaka šou Germany's Next Topmodel, ktorú režírovala Heidi Klum.
Zdroj: Instagram jorgechicaswalk

V rozhovore s Adelou a Sajfom pre FanRadio prezradil, že na Slovensku žil takmer 10 rokov, no v časoch po revolúcii, kedy sa musel dokonca aj skrývať. Na svoje študentské časy spomína zároveň veľmi pozitívne, keďže si tu našiel mnoho priateľov. Medzi nimi napríklad aj známy Ibrahim Maiga. Avšak v roku 1994 odcestoval, no ako je možné, že vie teraz tak dobre po slovensky?

Pre magazín Eva prezradil, ako a kde sa naučil tak dobre po Slovensky. "Bol som 1 rok na jazykovej škole v Senci, kde ma naučili po slovensky," prezradil Jorge. FOTOGRAFIE JORGEHO NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video