×
Foto: ARCHÍV M.K.
#Ľudia

EXKLUZÍVNE Kolárovského EX vracia úder: Aká je pravda o stretávaní s dcérou Neou?

27.1. 21:02 Nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá.

Po Matúšovom rozchode s krásnou Nikolou sa mnohým zdalo, že sa konečne zhostil role otca. Pravidelnejšie sa stretáva s dcérkou Neou a jej mamou Veronikou Nízlovou. Dokonca sa šepkalo aj o tom, že by si k sebe dvojica mohla nájsť cestu.

„Áno, je pravdou, že s Matúšom konečne fungujeme úplne v poriadku a Nea je našou prioritou. Máme veľmi blízky rodinný vzťah, naozaj sme spolu častejšie a nie sú medzi nami žiadne nezhody," prezradila Veronika pre Topky.sk.

Dajú sa speváčka Veronika Nízlová a hudobník Matúš Kolárovský dokopy?
Zdroj: Archív

Špekulovalo sa, že za rozvrat môže Kolárovského expriateľka Nikola. Potvrdil to aj zdroj portálu Topky.sk: „Kým bol Matúš s Nikolou, s Veronikou a malou sa až tak nestýkal. Robilo mu to vo vzťahu s Nikolou poriadne dusno. Teraz s Veronikou a ich dcérou trávi omnoho viac času a majú k sebe omnoho bližšie. Majú lepší vzťah, sú úplne v pohode a malej sa venujú spoločne."

Ani Nikolu neobišli tieto informácie a rozhodla sa, že musí zareagovať. Nesúhlasí s vyjadreniami, ktoré sú podľa nej jednostranné. Napriek tomu, že nebola veľmi zhovorčivá, exkluzívne pre magazín Eva prehovorila aj za seba: "Chcem sa vyjadriť, ale v správny čas. Nie, nebránila som mu stretávať sa s dcérou. Je to dospelý človek a rozhoduje sám za seba," povedala Matúšova expriateľka.

Zdá sa, že v budúcnosti môžu vyplávať na povrch nové skutočnosti, ktoré sa udiali za zatvorenými dverami. Nikola zrejme nebude šetriť ani svojho slávneho ex, pretože na sociálnej sieti Instagram verejne priznala, že rozchod bol najlepšia vec, ktorá sa jej stala. FOTO KOLÁROVSKÉHO EX NÁJDETE TU!