×
#Ľudia

Dušan zo Svadby na prvý pohľad: Jeho BÝVALÁ prehovorila!

13.3. 10:59 Tretia séria Svadby na prvý pohľad už odštartovala. My vieme zákulisné informácie o prvom páre. Ako to medzi nimi je?

Nová séria televíznej šou Svadba na prvý pohľad už odštartovala a my poznáme nové páry, ktoré sa prvýkrát stretnú až pri oltári. Či preskočí prvotná iskra a povedia si svoje áno záleží od prvého momentu, ako sa uvidia. TV Markíza si na výbere ženíchov a neviest dala záležať a obsadenie je skutočne hviezdne. Práve prvá dvojica prilákala najviac sledovateľov, hlavne kvôli ich výzoru. Ženích Dušan nenechal chladné ani jedno ženské srdce za televíznymi obrazovkami, ale toto o ňom neviete.

Dvojica sa objavila aj v markizáckom Teleráne a nehovorili len o svadobnej ceste na Srí Lanke, ale aj o tom, čo si na sebe vážia. "Je dobrosrdečná a stojí si za svojim. Jednoducho chce dopriať najbližším to najlepšie. Ale myslím, že sme trochu tvrdohlaví, pretože každý máme svoju pravdu," povedal Dušan na adresu Karin, ktorá pokračovala: "Presne, každý si stojíme za svojou pravdou." Smeje sa nevesta.

5 rokov slobodný, bez záväzkov a vážnych známostí. No pravda je ukrytá niekde inde. Jeho bývalá prehovorila. 

"Čo chcel, to mal! Vždy si išiel za svojim. Či už hovoríme o práci, alebo osobnom živote," prezradila na Dušana jeho ex. "Vždy bol milý a pozorný, o komplimentoch ani nehovorím, ale akú pozornosť dával, takú čakal aj naspäť!" Spomenula aj túžbu po sláve, za ktorou sa hnal hlava - nehlava. Prišlo aj na tvrdé svedectvá: "Fotografie od známeho fotografa Lukáša Kimličku boli z Dušanovej iniciatívy. Inak to nebolo ani v prípade televíznej reklamy, v ktorej účinkuje. Nečudovala by som sa, ak aj tento krok, prihlásiť sa do televíznej šou, bol len za účelom zviditeľniť sa." 

Dvojica trochu poodhalila, čo sa bude diať ďalej, no pochybnosti o novom manželstve vzbudzuje aj posledná Dušanova fotografia na sociálnej sieti, kde sa v komentároch priznal k...DUŠANOVO PRIZNANIE A NOVINKY NÁJDETE V GALÉRII TU! AHA, ČO NA TO KARIN!

Prečítajte si aj:

 

Video