×
#Ľudia

Eva Cifrová po úspešnom umelom oplodnení: Túžim po dievčatku! Prečo?

19.1. 13:57 Išla si za svojím snom a vďaka modernej medicíne sa jej túžby pretavili do reality.

Každá žena je iná, a táto teória sa najviac potvrdí v tehotenstve. Menia sa nám chute, to čo nám kedysi chutilo už dnes nemôžeme ani cítiť a podobne to má aj budúca mamička Eva Cifrová: „Som extrémne unavená. Vedela by som prespať aj pol dňa. Býva mi zle, ale dá sa to zvládnuť. Skokovo som pribrala dve kilá. Zaujíma ma, ako budem priberať a ako sa to moje telo bude správať,“ prezradila bývalá playmate pre Nový Čas.

Eva Cifrová v saku, pod ktorým nemá nič.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cj8J21HKPEI/

„Veľmi mi zapácha káva. To ma veľmi prekvapilo, pretože ja som mala veľmi rada kávu. Teraz ju nemôžem ani cítiť. A niektoré veci mi celkovo smrdia. Chutí mi ovocie a mliečne výrobky,“ hovorí otvorene.

Na vytúžené dieťatko sa s partnerom Lukášom už veľmi tešia. Predsa len si prešli procesom, ktorý je veľmi stresujúci a nie tak prirodzený. Preto si aktuálne želá, aby dieťa bolo najmä zdravé, no keby si mohla vybrať bolo by to určite dievčatko. Prečo? „Dievčatko chcem. V našej rodine sú najmä synovia, takže v našej rodine si želáme najmä dievča," uzatvorila blondínka. FOTO EVY S PARTNEROM NÁJDETE TU!