×
#Ľudia

Z Eriky Barkolovej bude STARÁ MAMA! Dcéra Alex čaká bábätko, zverejnila KRÁSNE foto

13.2. 12:36 Gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka!

Nie je žiadnym tajomstvom, že Erika Barkolová (45) je mamou dvoch krásnych dcér - Patrície a Alexandry. Na obe je veľmi hrdá a majú spolu krásny vzťah. Nie je im len mamou, ale aj najlepšou kamarátkou. Staršia Paťka má 25 rokov a pracuje v banke. Nežije však na Slovensku ale v Kanade, kde ju jej známa mama často navštevuje.

"Pracuje v banke, venuje sa konzultácii, popritom dokončuje bakalára a má ďalšie ciele, v tom finančnom svete je veľmi šikovná. Mladšia Alexka má 23 rokov, ukončila tretí ročník na medicíne na Univerzite Komenského. Alexka má dobre našliapnuté byť skvelou lekárkou. Ešte neviem čomu sa bude venovať, v tom sa hľadá, ale učí sa veľmi dobre, učí sa veľmi veľa, ja by som takúto ťažkú školu určite nezvládla," hovorí pyšná mama. O Alex je pritom známe, že počas covidu stážovala v egyptskej nemocnici. "Prijali ju na oddelenie plastickej a rekonštrukčnej chirurgie. Egypt je preľudnená krajina a počet lekárov na počet pacientov je nedostačujúci. Alex sa preto už ako študentka naplno angažuje v chirurgických úkonoch, samozrejme, pod dozorom iných lekárov," povedala Erika pre Šarm.

Moderátorka Erika Barkolová s dcérami Alexandrou a Patríciou (vpravo).
Zdroj: Instagram/barkolova_erika

Nuž a nedávno ju jej mladšia dcéra Alex prekvapila krásnou novinou! Medicína bude musieť chvíľku počkať, pretože z nej bude mamina. "Len my traja," napísala k fotke, na ktorej jej partner drží bruško. Erika tak bude mať svoje prvé vnúča a neskrýva nadšenie. "Babka Eryka!!" napísala pod krásny záber s bruškom. Srdečne blahoželáme a prajeme veľa veľa zdravíčka! FOTKY S BRUŠKOM SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!