Foto: TOMAS_GAL
#Ľudia

Emma Čaputová má opäť lukratívny job: Pozrite sa, ako sa jej darí!

Foto: TOMAS_GAL
#Ľudia

Emma Čaputová má opäť lukratívny job: Pozrite sa, ako sa jej darí!

7.11. 2021 16:59 Žne jeden úspech za druhým! Po tom, čo dcéra prezidentky Zuzany Čaputovej zabodovala na módnej prehliadke Fashion Live! 2021 sa jej roztrhlo vrece s ponukami a napriek neprajníkom sa stala tvárou viacerých úspešných značiek!

Emma predvádzala na Fashion Live! 2021 pre viacerých módnych návrhárov a aj keď reakcie verejnosti neboli len pozitívne, odborníci zo sveta módy majú jasno v tom, či jej to na móle išlo alebo nie. "S jej vystúpením sme boli spokojní. Emma má veľmi peknú chôdzu, čo je záležitosť, ktorá mnohým dievčatám spôsobuje ťažkosti. Niektoré modelky totiž vynikajúco pózujú počas fotenia, no pri predvádzaní na móle môžu mať problém. Dcéra pani prezidentky však predvádzanie zvládla na profesionálnej úrovni,“ zhodnotila manažérka Fashion LIVE Zora Husarčíková.

Dcéra prezidentky Emma Čaputová predvádza model Martina Hrču.
Zdroj: Jana Raganová

Nuž, vyzerá to tak, že Emma svoje kvality obhájila a z kritiky neprajníkov si nič nerobí.. Vo svojej modelingovej kariére chce pokračovať, čo je skvelé! Veľkým úspechom bola nasledovná spolupráca so slovenskou značkou Noili, ktorá sa snaží vyrábať prírodné produkty bez zbytočných pridaných chemikálií. A najnovšie sa pridalo do poradia ďalšie veľké meno! Budete prekvapení... Čítajte na ďalšej strane!