×
#Ľudia

Dráma na Love Islande: Natálie sa dozvedela o Davidovej PRIATEĽKE: Takto reagovala!

2.11. 2022 7:20 Pravda vyšla na povrch!

Predtým ako futbalista David odletel do vily na Kanárskych ostrovoch, všetkým akosi zabudol povedať, že na neho v Prahe čaká priateľka Rebeka. Nikto okrem neho to v šou nevedel. A teraz prasklo jeho veľké tajomstvo. „David má doma priateľku a rozhodne nie je single. Sú spolu pol roka, majú spoločné tetovanie. Priateľka Rebeka to však chce ukončiť. Nepáči sa jej Davidovo správanie a ubližuje jej, keď vidí, čo všetko robí,” priznal zdroj z jeho okolia.

Už aj vo vile Love Island prasklo, že Davida doma čaká dievča... Natálie Kočendová to vzala ako obrovskú zradu.
Zdroj: VOYO

O Rebeke však nikto vo vile ani len netušil. Jedine Natália, ktorej, ako nám povedal náš zdroj, David povedal, ale s tým, že je to minulosť. Ale ako sa hovorí, pravda vždy vyjde najavo.

Ostrovania si počas dennej aktivity museli vypočuť, aké články o nich doteraz vyšli a podľa titulku uhádnuť, o ktorú konkrétnu osobu z vily sa jedná. Všetci sa vynikajúco zabávali, až kým sa neobjavil posledný titulok... ,,Veľký podvod v reality šou Love Island! xxxx všetkým klame! Doma už jednu frajerku má," bolo napísané na kartičke. Práve Natália mala uhádnuť, o koho ide. Keď sa zistilo, že je to David, začalo sa kolo vysvetľovania. ,,A sakra," povedal nahlas zjavne šokovaný David. FOTO ZAMILOVANÉHO DAVIDA A PRIATEĽKY NÁJDETE TU!

Keď David vysvetľoval Natálii, aká je pravda, neustále sa jej smial do tváre.
Zdroj: VOYO

,,To sú silné slová priateľky v Česku. Ty vole to sú silné slová," opakoval David v spovednici. Natálie Kočendová sa v tej chvíli ešte usmievala, no potom jej zamrzol úsmev na perách. ,,Tak ako to je?" pýtal sa ho Jakub. ,,Narovinu... Bol som dva mesiace sám v Prahe, tak som sa tam jednoducho stretával tak ako väčšina, keď sem išla. Ja sa za to nehanbím, to dievča pre mňa veľa urobilo, pretože som tam bol sám, nemal som tam nikoho. Tak to je a that´s all," vysvetľoval David.

Keď David vysvetľoval Natálii, aká je pravda, neustále sa jej smial do tváre.
Zdroj: VOYO

,,Nazval by si sám seba podvodníkom?" otvorene sa ho opýtal Jakub. ,,No narovinu... Myslím, že tomu dievčaťu to veľmi ublížilo. Takže áno, som," odrovnal David Natáliu, ktorá už ledva predýchavala. ,,Ešte taká otázka. Hodláš sa s ňou stretnúť, keď sa vrátiš?" chcel vedieť Jakub. ,,Má moju kreditku a kľúče od baráku, takže asi áno," rehotal sa David. ,,To, že má doma frajerku, o tom som nevedela a dúfam, že to tak nie je. Teším sa, keď prídeme naspäť a David si to vyrieši," reagovala Natália, ktorá stále nedokázala pochopiť, čo sa práve dozvedela. FOTO DAVIDOVEJ PRIATEĽKY NÁJDETE TU!

,,Ja som si myslel, že si tu nikoho nenájdem a pôjdem hneď domov. To som si fakt myslel. Keď prišla Natálie, moje plány sa trochu zmenili," šomral v spovednici. Natália si následne zavolala Davida na balkón a chcela od neho, aby jej to všetko vysvetlil. On sa jej ale smial do tváre. ,,Prečo sa smeješ? Chcem s tebou riešiť veci, ktoré sa dejú," dohovárala mu vážna Natália.

Už aj vo vile Love Island prasklo, že Davida doma čaká dievča... Natálie Kočendová to vzala ako obrovskú zradu.
Zdroj: VOYO

,,Pýtam, či teraz niekoho máš?" dokola mu dávala tú istú otázku. ,,To ti mám hovoriť, s kým som sa stretával?" hapkal David. ,,Nie, nie, to čo bolo, ale čo je," rázne mu odpovedala Kočendová. ,,Myslíš si, že tie tvoje citové väzby k niekomu inému sú ukončené alebo že sa vrátiš a ona sa vráti k tebe?" pokračovala Natália. David však na ňu iba v tichosti pozeral a nezmohol sa na slová. ,,Keby som to s tebou nemyslel vážne, prečo by som s tebou strácal čas," vykrúcal sa priamej a jednoduchej odpovedi. Natália sa neskôr rozplakala a došlo jej, že vždy, keď sa cítil zle a ona mu pomáhala, bolo to zrejme kvôli okolnostiam vonku. ,,Beriem to ako veľmi veľký podraz," poznamenala. FOTO DAVIDOVEJ PRIATEĽKY NÁJDETE TU!