×
#Ľudia

Dovolenkujte u Michala Davida: Za apartmán na Tenerife zaplatíte...

29.11. 2022 18:12 Hudobník a producent Michal David kúpil na dovolenkovom ostrove Tenerife vilu a dva apartmány. Vo vile býva, ale apartmány si môžete od neho prenajať na dovolenku.

Dovolenková sezóna je síce už dávno za nami, no mnoho Slovákov miluje dovolenkovať aj v zime. Obľúbené destinácie sú Emiráty, Omán, Indonézia či dokonca aj Kanárske ostrovy, kde o zime nikdy nechyrovali. Práve tam ponúka Michal David apartmány na prenájom a láka potencionálnych dovolenkárov aj na sociálnej sieti. „Chcel by som vám ponúknuť na dovolenku prenájom môjho apartmánu, ktorý sa volá Michal David Beach Apartmán a nachádza sa na ostrove Tenerife,“ napísal spevák.

Ponúkaný apartmán má dve spálne, obývačku s kuchyňou, dve samostatné kúpeľne a terasu s výhľadom na more. Apartmán je v prístave, 200 metrov od pláže. Michal David kúpil apartmány od manželov Zuzany Belohorcovej a Vlastimila Hájka, ktorí na Tenerife žijú a majú tam i realitnú kanceláriu. A za koľko môžete dovolenkovať u Michala Davida? Spevák prenajíma apartmán na týždeň za necelých 33-tisíc českých korún, čo je 1 354 eur. FOTO APARTMÁNU NÁJDETE TU!

Zdroj: Pluska.sk

Video