×
#Ľudia

Z domu ich vyhnal duch: Toto je nové hniezdočko Megan Fox a milenca Machine Gun Kellyho

23.7. 22:01 Z desivého podnájmu do skutočnej rozprávky. Vzťah herečky Megan Fox a rapera menom Machine Gun Kelly najprv všetkých šokoval, no aj po takmer dvoch rokoch si zaľúbene hrkútajú. Svedčí o tom aj ich najnovšia investícia, keď si párik zadovážil dom v Los Angeles za 7,5 milióna dolárov.

Mega sídlo odkúpili od influencera a zápasníka Logana Paula, ktorý si dom kúpil v roku 2017 a kompletne ho zrekonštruoval. Prominentný pár sa tak zo svojho podnájmu v kalifornskej časti Sherman Oaks za 30 000 dolárov mesačne sťahuje do poriadneho luxusu.

Nová luxusná vila kontroverzného páriku
Zdroj: Dirt Real Estate

Na vile dokonca slušne ušetrili, keď sa ich agentovi podarilo stiahnuť pôvodnú sumu 9 miliónov dolárov na 7,5 milióna. Rozprávkový dom má 7 izieb a 8 kúpeľní, obrovský bazén a dom pre hostí. Snúbenci si vo svojom predchádzajúcom dome prešli poriadne desivými zážitkami, ktoré ich napokon z domu vyhnali. „Zapínala sa nám sama voda a keď sme obaja ležali v posteli a naše dvere sa celou silou zabuchli, bola to už posledná kvapka,“ povedal v jednom rozhovore raper. Dvojici sa s paranormálnymi javmi v ich dome zveril aj ich spoločný známy, ktorý u nich pravidelne vídaval tmavú postavu. FOTKY ICH NOVÉHO DOMU NÁJETE TU.

Video