Domonkoš zverejnil ŠOKUJÚCE video: Partnerka ma napadla a chcela ma ZABIŤ!

20.2. 16:59 Herec, ktorého môžeme poznať aj z televíznych obrazoviek si prechádza neľahkým obdobím rozchodu, horšie je na tom však jeho ex...

Dabingový herec Michal Domonkoš sa objavil vo viacerých seriálových častiach Policajných prípadov, prepožičal svoj hlas aj niekoľkým zahraničným hercom, dokonca bol aj súčasťou relácie Bez servítky. Teraz si však prechádza obdobím, ktoré by mu nikto nezávidel. Nie je to tak dávno, čo sa na sociálnych sieťach chválil s partnerkou Ivetou, s ktorou tvorili zamilovaný pár. Všetko je už inak, po rozchode vyplávali na povrch skutočnosti, z ktorých sa budete chytať za hlavu! 

Michal Domonkoš v relácii Bez servítky
Michal Domonkoš v relácii Bez servítky
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYty2-gqQ5-/

Expriateľka Iveta ho po rozchode vykreslila v nie najjasnejšom svetle. Po rozchode vraj musela absolvovať neurologické vyšetrenie a skončila v rukách lekárov. Všetko vraj kvôli Michalovi. Dabingový herec sa k rozchodu veľmi nevyjadroval, no nakoniec zavesil na svoj instagramový profil obšírne vyjadrenie k celej situácii: "Po dôslednej úvahe, zohľadňujúc naše odlišné postoje ku dôležitým životným otázkam, som dospel k záveru, že je, žiaľ, vhodné náš vzťah ukončit. Je mi ľúto, že napriek láskyplným spoločným chvíľam, ktoré sme spolu prežili a smútku spôsobeného rozchodom, dochádza ku zverejňovaniu nepravdivých skutočností," píše Michal, ktorý reaguje na stanovisko priateľky a pokračuje: "V záujme ochrany mojej dobrej povesti a poskytnutia možnosti vytvorenia si objektívneho názoru na vec je však nutné poukázať na sms komunikáciu od mojej bývalej priateľky. SMS SPRÁVU OD PRIATEĽKY NÁJDETE V GALÉRII TU! 

Domonkoš nenechal nič na náhodu a zverejnil aj video, ktoré poukazuje na vyhrotenú situáciu s priateľkou. Pričom hovorí: "Toto je vizitka toho, ako ma partnerka napadla. Udrela ma do ľavého oka, chcela ma zabiť, povedala to," pričom jeho partnerku natáčal pri úplnom záchvate. Pod príspevkom však herec dodáva: "Celá situácia ma mrzí, jej želám len všetko dobre a názor na udalosti ako sa odohrali si každý môže spraviť sám."

Video