×
#Ľudia

Dominika Mirgová podstúpila RADIKÁLNU premenu: TOTO ma lákalo už dlho...

10.6. 12:57 Veľmi jej to pristane!

Peťkovi gratulovali obaja rodičia.
Zdroj: instagram.com/p/CrqlvVcNXB6/?hl=sk

Dominka Mirgová začiatkom tohto roka prežívala naozaj ťažké chvíle, keď sa prevalila nevera jej manžela Petra, s ktorým má syna Peťka, píše Wanda.sk. „Áno, zachytila som tieto fotky a články, bohužiaľ, dnes ráno z médií počas toho, ako som malého viezla do školy a mrzí ma, že som sa to nedozvedela od človeka, s ktorým som strávila 10 rokov. Cítim sa hrozne. Som smutná a sklamaná,“ povedala vtedy bývalá superstáristka o dni, keď sa o tejto situácií dozvedela.

Ako sa však zdá, Dominika sa z tejto životnej udalosti už spamätala a dokázala, že je silná žena. Naposledy tak urobila prostredníctvom boxerského zápasu, v ktorom si zrovnala sily so slovenskou raperkou Aless. Obľúbená speváčka pred dvoma týždňami takisto vydala pesničku s názvom  "Rezumé", pričom videoklip pozostáva práve zo záberov z Fight Night Challange, v ktorom Dominika zvíťazila.

Po úvodnej pesničke k albumu WONDER WOMAN prišlo od speváčky ďalšie prekvapenie, a to radikálna zmena imidžu. Dominika zverejnila na svojom Instagrame fotografiu, na ktorej má hnedú farbu vlasov. „Nemôžem si pomôcť, ale tá hnedá ma láka viac a viac. No povedzte.“ čím si pýtala radu od svojich fanúšikov, či sa jej táto farba hodí alebo nie. Pravdepodobne išlo v tomto prípade iba o spomienku, ale povedzte sami, pristane jej to? FOTO HNEDOVLASEJ DOMINKY NÁJDETE TU!