×
Foto: https://www.instagram.com/p/CldoiiINbZ8/
#Ľudia

Dominika Mirgová dva mesiace po plastike: Ukázala nový nadupaný DEKOLT

13.6. 19:44 Dominika Mirgová (31) nedávno prekvapila fanúšikov, keď si ľahla pod nôž a dala si vylepšiť svoj hrudník. A svoje nové prsia konečne ukázala svetu.

Plus JEDEN DEŇ pripomína, že speváčka podstúpila operáciu pŕs prvýkrát pred viac ako tromi rokmi. Problémy ju však priviedli opäť pod nôž a to pred necelými dvoma mesiacmi. "Mala som problém s mojím ľavým prsníkom, s jazvou,“ prezradila nedávno s tým, že pri fyzickej záťaži mala naozaj nepríjemné pocity. A tak sa v apríli tohto roku vybrala na kliniku krásy, kde jej urobili nové prsia – vložili jej okrúhle implantáty, predtým ich totiž mala v tvare sĺz. Namiesto pôvodných 270 mililitrových si dala tentokrát o čosi väčšie, 295 mililitrové.

Dominika Mirgová
Zdroj: Instagram.com/dominikamirgovaofficial

No a svoje vylepšené "trojky” konečne ukázala aj svojim priaznivcom. Na sociálnej sieti totiž zdieľala krátke videá, kde propagovala špeciálne podprsenky po operácii prsníkov. "Viaceré baby sa ma pýtali, čo to mám za podprsenku alebo croptop, no musím povedať, že to je pooperačná podprsenka, ktorá vyzerá super,” prezradila. FOTO MIRGOVEJ S VYLEPŠENÝM HRUDNÍKOM V GALÉRII.