×
Foto: EMIL VAŠKO
#Ľudia

Dominika Cibulková PREZRADILA: Pre TOTO sme si s Michalom povedali, že ideme do toho!

30.9. 22:50 Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) oznámila v stredu radostnú novinu, že je tehotná. Čoskoro dvojnásobná matka odhalila pre náš portál dôvod, prečo si s manželom povedali, že je čas na to, aby sa ich rodinka rozrástla. Prezradila tiež, ako túto správu prijal synček Jakubko (2), píše šport24.sk.

"Malému to už pár týždňov hovoríme. Zatiaľ sa k tomu stavia veľmi odmietavo, aj keď si myslím, že si vôbec nevie predstaviť, o čom hovoríme. Myslím si, že keď dôjdeme s malým bábätkom domov, tak sa bude určite pýtať, že a teda kedy už pôjde preč? Sme pripravení na takéto rôzne scenáre, čo mám od kamošiek, že ako to funguje, keď sa v domácnosti objaví takýto trojročný súrodenec," prezradila Dominika s tým, že jej druhé tehotenstvo je trošku iné, ako to prvé.

Dominika Cibulková
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CA5y8pFH-S_/

"S Jakubkom to bola úplná pohodička a ako taká prechádzka ružovou záhradou. Teraz ten začiatok nebol až taký perfektný, ale nie je to nič tragické. Tak ako aj prvé tehotenstvo, tak aj toto aktuálne zatiaľ zvládam v pohode," hovorí bývalá tenistka. Domča sa netají ani tým, že sa snaží stravovať trošku striedmejšie, ako keď bola tehotná s Jakubkom. "S Jakubkom, keď som sa dozvedela, že som tehotná, tak začalo absolútne tehotenské obžerstvo a nepohla som ani prstom. Teraz viem, koľko síl ma to stálo sa dostať aspoň ako-tak trošku do formy. Takže sa snažím dávať pozor na stravu. Nehovorím, že si dávam pozor, ale nie sú to večerné krupičné kaše a vedrá zmrzliny a chodievam stále cvičiť. Do týždňa som 3 až 4-krát na kardiu. Sama som teda zvedavá, či bude to bude tentokrát nejaká zmena," hovorí.

Dominika Cibulkova krst Jakuba
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CFKMLj5HYD7/

Bolo druhé dieťatko plánované? Dominika má jasnú odpoveď: "Samozrejme, že bolo plánované. Myslím si, že dospel čas na to, aby sa naša rodinka rozrástla. Povedala som Michalovi, že na čo čakať. Do tohto leta som aj tak neschudla, tak poďme na to." Zaujímavé je, že fanúšikovia si niekoľko mesiacov nič nevšimli. Dominika totiž pridávala fotky, na ktorých bruško nenápadne skrývala pod voľným oblečením alebo jej bolo vidno len tvár. POZRITE SI FOTKY TU.

Video