Dom zosnulej Ivany Trump je NA PREDAJ: Cena za nehnuteľnosť vás DOSTANE!

29.11. 2022 16:34 Luxusný mestský dom zosnulej podnikateľky Ivany Trump na Manhattane v New Yorku, kde po páde zo schodov 14. júla naposledy vydýchla, je na predaj. Realitná spoločnosť, ktorá dom ponúka, zverejnila aj fotografie luxusného interiéru a schodov, ktoré sa milionárke Trumpovej stali osudnými, píše Plus 1 Deň.

Smutná správa o smrti bývalej manželky Donalda Trumpa obletela v júli celý svet. Ivana Trump zomrela vo veku 73 rokov potom, ako nešťastne spadla zo schodov. Telo milionárky našli na prízemí doma v jej luxusnom sídle na Manhattane. Podľa pitevnej správy zomrela na následky tupého poranenia trupu. FOTO Z POHREBU NÁJDETE TU!

Česká rodáčka Ivana Trump zomrela 14. júla 2022.
Česká rodáčka Ivana Trump zomrela 14. júla 2022.
Zdroj: Ron Galella, Ltd.

Štyri mesiace po jej smrti je Ivanin luxusný mestský na Manhattane v New Yorku na predaj za 26,5 milióna dolárov. Realitná kancelária, ktorá ponuku zverejnila, uverejnila zároveň aj fotografie z interiéru domu vrátane fotografií schodiska, ktoré sa Ivane stalo osudným. Prepychové vybavenie domu dýcha luxusom a okázalosťou, nechýbajú tu krištáľové lustre, obrovská knižnica, červené koberce, obloženie z ružového mramoru alebo zlaté doplnky. Veď sa pozrite! FOTO BÝVANIA IVANY TRUMP NÁJDETE TU!

Video