Foto: Známi neznámi /ofic.
#Ľudia

Dnes má premiéru dlhoočakávaný film Známi neznámi: Pozrite si prípravy herečiek!

Foto: Známi neznámi /ofic.
#Ľudia

Dnes má premiéru dlhoočakávaný film Známi neznámi: Pozrite si prípravy herečiek!

4.8. 9:30 Dočkali sme sa! Dnes sa koná v hlavnom meste premiéra dlhoočakávaného filmu Známi neznámi, v ktorom hrajú Tomáš Maštalír, Táňa Pauhofová či Petra Polnišová. Boli sme pri tom, ako sa herečky chystali na veľkolepú udalosť!

Petra Polnišová pred premiérou.
Zdroj: AK

Tesne pred premiérou bolo cítiť napätie, ale aj obrovskú radosť, že do kín prichádza adaptácia svetoznámej predlohy Úplní cudzinci (Perfetti sconosciuti) režiséra Paola Genovesa.

Prípravy vrcholia!
Zdroj: AK

Komédia s trpkou príchuťou o partii českých a slovenských priateľov, ktorí sa schádzajú v byte, aby oslávili príchod Nového roka, nastavuje zrkadlo spoločnosti. "Je to filmový príbeh, ktorý pozeráte a hovoríte au! Viete sa vcítiť do väčšiny postáv príbehu, lebo sa to stalo aj vám. A keď nie, tak sa vám to skôr či neskôr stane," hovorí producentka filmu Wanda Adamík Hrycová.

Tesne pred premiérou filmu Známi neznámi.
Zdroj: AK

Počas večera sa totiž medzi filmovými priateľmi zrodil zdanlivo nevinný nápad: vyložiť mobilné telefóny na stôl a nahlas zdieľať každú správu a prichádzajúci hovor. Koľko toho o sebe (ne)smieme vedieť, aby sme mohli zostať priateľmi, milencami, manželmi, rodičmi...?

Svoje o tom vie aj obľúbená herečka Petra Polnišová: "Mnohokrát som vďaka svojej nepozornosti poslala esemesku osobe, ktorá ju nemala dostať," smeje sa. A keďže sa na filme podieľa ako koproducentka, trailer videla medzi prvými: "Pozývam vás, aby ste si ho pozreli. My zatiaľ pracujeme ako včely na tom, aby ste film Známi neznámi videli v kinách,“ neskrývala nadšenie pred mesiacom. A pridávajú sa k nej aj ďalší herci, vrátane Tomáša Maštalíra či Kláry Isovej.

autor:  LD