Divoké outfity zo stretnutia hviezd LET´S DANCE: Odpadnete, v ČOM prišli Cimarro a Valábik

3.3. 8:42 Do vypuknutia tanečnej mánie ostáva pár dní. Nablýskaná šou Let's Dance štartuje už túto nedeľu.

Ako píše Plus JEDEN DEŇ, krátko pred jej štartom sa konalo veľké stretnutie účinkujúcich s tanečnými partnermi, kde nechýbala ani hviezdna porota. Stretnutie tanečných párov už 8. série mimoriadne obľúbenej šou Let's Dance moderovala Lucia Hlaváčková, ktorá sa bude divákom prihovárať aj najbližšie tanečné nedele po boku moderátora Viktora Vinczeho.

Ten ale na stretnutí chýbal. Jeho manželka Adela Vinczeová sa ukázala v strieborných trblietavých šatách ako diskoguľa, v ktorých žiarila na niekoľko metrov. A nebola jediná! Trblietkami, flitrami a odvážnymi farbami sa to totiž v Inchebe doslova hemžilo. Divoké outfity však nepredviedli len dámy.

Na snímke stajlistka Zuzana Kanisová.
Na snímke stajlistka Zuzana Kanisová.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Bývalý hokejista Marián Gáborík mal na sebe zelený oblek, herec Richard Autner zase cukríkovo ružový. Nechytali sa však na hviezdu telenoviel Maria Cimarra, toho v lesklom zlatom obleku videli možno aj z vesmíru! A chlap ako hora, exhokejista Boris Valábik, si tiež musí zvykať na poriadne extravagantné outfity. V trblietavej košeli s tigrím vzorom ho proste musíte vidieť. POZRITE SI VEĽKÚ FOTOGALÉRIU ZO STRETNUTIA PRED LET´S DANCE.

Video