Foto: Getty Images
#Ľudia

Divoká Natalia Oreiro skrotla: Je z nej uhladená dáma s hriešne dobrou postavou (FOTO)

19.7. 2020 19:01 Jedna z najkrajších žien sveta, Natalia Oreiro, vyzerá po 40-tke ešte pôvabnejšie.

Uruguajsko-argentínska herečka, ktorú v našich končinách preslávila najmä úloha Milágros v telenovele Divoký anjel, vyzerá aj vo svojich 43. rokoch úžasne! Kedysi lákala na sexi pohľad a dokonalé ženské krivky, dnes je z nej uhladená dámička s perfektnou postavou.

Nedávno sa vyvetrala na Platino Awards v Madride a nám spadla sánka! Asi to s tým starnutím nakoniec nebude až také zlé, čo poviete? (GALÉRIA)

Pánsky magazín Esquire ju zaradil na zoznam najkrajších žijúcich žien planéty.
Zdroj: Profimedia

Biznismenka Oreiro
Natalia si so svojou staršou sestrou Adrianou otvorila odchod s oblečením - v ňom ponúkajú iba kúsky, ktoré samy navrhli. Prvý a hlavný obchod značky Las Oreiro sa nachádza v Buenos Aires. Zaujímavosťou je, že v butiku sa okrem fashion vychytávok  predáva aj čokoláda, ktorá je pre Nataliu srdcovou záležitosťou. Tmavovláska údajne do projektu investovala všetky peniaze, ktoré zarobila vďaka telenovele Sos mi vida.  Tu uvidíte, aké skvosty predáva. (GALÉRIA)

Stále žiadaná
V roku 2012 porodila svoje prvé a zatiaľ jediné dieťa, syna menom Merlín Atahualpa (otcom je rocková hviezda Ricardo Mollo, od Natalie je o 19 rokov starší).

Oreiro sa fanúšikom pripomenula  v roku 2018, kedy pri príležitosti Majstrovstiev sveta vo futbale v Rusku nahrala chytľavý song "United by Love".  Okrem speváckeho talentu predviedla aj svoj talent na cudzie jazyky, pieseň totiž naspievala striedavo anglicky, španielsky a rusky. (video pod článkom)

TU UVIDÍTE, AKO NATALIA PRÁVE VYZERÁ.