×
#Ľudia

Detská izba Sajfovej dcéry: Hravé farby dopĺňajú TOTO dielo!

28.4. 14:19 Prvorodená dcérka manželov Cifrovcov je nesmierne nadaná. Nie je sa čo čudovať, rodičia jej venujú značnú časť svojho času a rozvíjajú jej talent, píše lepšiebývanie.sk.

"Sajfovci" sú známy tým, že tváričku svojej dcérky Sáry na sociálnych sieťach neukazujú. No spoločne strávené chvíle s radosťou zdieľajú na instagramových príbehoch a príspevkoch. Najviac času trávia buť vonku, alebo v Sárinej detskej izbičke, ktorá je skutočne miestom, kde sa dokáže rozvíjať.

Naposledy sa predviedla ako vynikajúca poetka, keď na Veronikinej talk šou Sit down stories predviedla svoje recitačné nadanie a s gráciou predniesla báseň Padla hruška zelená. S obľubou aj maľuje a vo svojej detskej izbe má na túto aktivitu vyhradený priestor.

Niektorých fanúšikov na Instagrame však zaujíma viac prostredie než Sárina tvorba a všimli si niečo zvláštne. Obraz v izbe mnohým sledovateľom nepasuje: "Tie žirafy na stene vyzerajú všelijako, len nie do detskej izby," znie jeden z komentárov. Dielo vychyteného výtvarníka Erika Bindera kúpili Cifrovci už dávnejšie a rozhodli sa ho umiestniť práve v dcérinej izbe.

Pritom jej izba pôsobí veľmi hravo a obraz dotvára realitu detskej izby. Drevený nábytok a netradičný luster v podobe veľkého kvetu dopĺňa pestrá paleta farebných doplnkov. Vážne sa nečudujeme, že v tejto miestnosti Sára trávi najviac času.

FOTOGRAFIE SÁRINEJ IZBY A DOMU CIFROVCOV NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video