Foto: Profimedia
#Ľudia

Dcéra Nicole Kidman a Toma Cruisa zverejnila vzácnu selfie: Podobu však hľadáte márne

Foto: Profimedia
#Ľudia

Dcéra Nicole Kidman a Toma Cruisa zverejnila vzácnu selfie: Podobu však hľadáte márne

29.8. 2020 15:48 Ako žije dcéra slávnych rodičov?

Hollywoodske hviezdy Tom a Nicole sa vzali v roku 1990 a svoje manželstvo ukončili o 11 rokov neskôr. Z manželstva im zostali dve adoptované deti - Isabella Jane a Conor Anthony, ktoré sa však svetlám reflektorov vyhýbajú, ako vedia. Prečo adoptované?

Bola to láska na prvý pohľad, Tom a Nicole sa do seba zamilovali počas nakrúcania a takmer po roku známosti sa vzali. Nicole hneď začali tikať biologické hodiny a čoskoro otehotnela - nebolo jej však súdené dieťatko donosiť a potratila. Po tomto devastujúcom zážitku sa rozhodli detičky adoptovať. Dnes už ale má austrálska herečka so svojím manželom Keithom Urbanom dve vlastné dcéry, Sunday Rose a Faith Margaret. 

Ako sme spomenuli, Isabella sa verejného života stráni. Žije so svojím manželom, Maxom Parkerom, a na jej Instagramovom účte s 9tisíc fanúšikmi nájdete skôr scénické fotky či umelecké kresby. Len veľmi zriedkavo ukáže aj svoju tvár. Prednedávnom ale urobila výnimku a fanúšikovia sa určite potešili, že konečne vidia tvár mladej umelkyne. Bella totiž v sebe nepochybne má umelecké sklony, pretože založila vlastnú značku oblečenia a doplnkov, na ktorých sa nachádzajú jej kresby a náčrty. Ku kresleniu mala blízko už odmalička a keď mala na to prostriedky, začala svoje kresby prenášať aj na textil. Tričká, tašky, kryty na mobil sú originálne a iné. Presne tak, ako ona.  (FOTO v Galérii)