×
#Ľudia

DARÍ sa jej! Plačková ROZBIEHA v Dubaji vlastný biznis!

×
#Ľudia

DARÍ sa jej! Plačková ROZBIEHA v Dubaji vlastný biznis!

24.11. 18:30 "Milujem pracovať z lehátka obklopená jedlom, slnkom a teplom," teší sa influencerka a posiela fanúšikom pozdrav z Dubaja, kde v týchto dňoch rozbieha vlastné podnikanie...

Zuzka srší v týchto dňoch šťastím. Teší sa na naplnenie svojich biznis plánov.
Zdroj: Instagram @queen.plackova

Plačková je pri svojich víziách a cieľoch do budúcna vždy odvážna. "Čoskoro vám budeme môcť predstaviť môj slovensko-dubajský projekt, na ktorom pracujeme už nejakú dobu s mojimi kolegami. Konečne Slováci dostanú možnosť investovať do svojich snov, ktoré sa im stanú skutočnosťou," vyhlásila ambiciózna podnikateľka a kráľovná instagramu na svojej sociálnej sieti pod fotkou s vyloženými nohami na pláži, s výhľadom na ohromujúci dubajský mrakodrap v tvare plachetnice ako symbolu moderného Dubaja - sedemhviezdičkového Burdž Al Arab, ktorý patrí medzi najluxusnejšie hotely na planéte.

Plačkovej výhľad
Zdroj: Instagram @queen.plackova

Počas cesty pri tom nezabudla upozorniť na to, že letia s manželom Reném prvou triedou, kde si užívali luxusné jedlo a pohodlie na posteliach paluby najvychytenejšej leteckej sploločnosti sveta Emirates. Zuzka sa netají tým, že si život užíva naplno a nemá núdzu o peniaze. Najviac míňa na luxusné dovolenky. V tomto prípade však podľa jej slov spojila príjemné s užitočným a nevyrazila iba oddychovať.

René si užíva prvú triedu v Emirates po svojom.
Zdroj: Instagram @queen.plackova


O aký biznis ide sa dozviete v galérii pod tretím obrázkom.