×
#Ľudia

Dara Rolins OSLAVUJE 50 rokov: ZASPOMÍNAJTE si, ako vyzerala v detstve či PUBERTE! (foto)

9.12. 2022 19:53 Pozrite, ako šiel čas s ikonou Darou Rolins.

Dara oslavuje 7. decembra okrúhle päťdesiate narodeniny a netají sa tým, že prežíva najkrajšie životné obdobie. Speváčka je dôkazom toho, že vek je len číslo a už dávno pochopila, o čom je život. O malých drobnostiach, chvíľach s rodinou a o tom, že sú všetci zdraví. "Neprajem si nič viac, než pokoj a obyčajné šťastie, kedy máte na blízku ľudí, ktorých milujete," hovorí ikona, ktorá zreje ako víno. V januári vystúpi v Prahe, pričom jej narodeninový koncert sa vypredal a už sa ho nevie dočkať. "Presne za dva mesiace, približne o takomto čase budem nervózne nakukovať zo zákulisia do vypredanej O2 arény," napísala koncom novembra.

Zaujímavosťou je, že Dara už svoje narodeniny stihla osláviť v predstihu. Koncom leta usporiadali s partnerom veľkú oslavu v Taliansku, na ktorú boli pozvané samé áčkové celebrity vrátane Dominiky Cibulkovej, speváčky Tiny či fotografa Lukáša Kimličku. Určite si však s rodinou štrngne aj teraz!

Dara Rolins
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B4DRgijFgVb/

"Milujem ten môj nonstop kolotoč, teším sa z každého ďalšieho zážitku a výzvy, viac ako kedy pred tým si uvedomujem to šťastie, že môžem robiť to, čo ma baví, tak dlho a tak intenzívne," dodáva Dara, ktorá má po svojom boku lásku svojho živora, dcéru aj priateľov, ktorí robia jej život krásnym. My speváčke prajeme k jubileu všetko len to najlepšie, aby bola aj naďalej zdravá, krásna a úspešná, ako doteraz. Zaspomínajte si spolu s nami, ako šiel s Darou čas a ako vyzerala v detstve či puberte. FOTO TU!