×
#Ľudia

Dara oficiálne ako MÓDNA NÁVRHÁRKA: Páči sa vám jej DENIM kolekcia?

×
#Ľudia

Dara oficiálne ako MÓDNA NÁVRHÁRKA: Páči sa vám jej DENIM kolekcia?

28.11. 2021 10:50 Dara nie je len speváčka. Na svojich fanúšikov pôsobí dlhé roky aj ako módna ikona. Rozhodla sa svoj talent využiť aj v tejto sfére. Splnil sa jej sen a najnovšie ľuďom predstavila svoju autorskú denim kolekciu pod názvom VER MI BY DARA...

Nebráni sa podnikaniu s vlastnými produktmi. Už dávnejšie rozbehla predaj svojich vonných sviečok či difúzerov a fanúšičky si obľúbili taktiež jej diár. Už v minulosti okúsila populárna speváčka návrhárčenie, keď mala spoluprácu s maďarskou značkou Sugarbird, pre ktorú vytvorila svoju vlastnú kolekciu oblečenia. Najnovšie sa už predstavila pod svojou originálnou značkou a oficiálne spustila predaj kolekcie denim oblečenia. 

Kolekcia sa skladá z osem kúskov oblečenia zo 100% organickej bavlny (made in Italy). Ak očakávate extravagantné a prekombinované dizajny, skalememe vás. Dara vsadila na jednoduché strihy, ktoré sa hodia do šatníka každej ženy. Rifľové nohavice s vysokým pásom sú inšpirované 90. rokmi a dara do nich zakomponovala aj originálne výšivky a gombíky s potlačou VER MI. Pohybujú sa v cene od 150 do 250 eur.

FOTO KOLEKCIE V GALÉRIII >>>