Foto: Instagram @cynthia_tothova
#Ľudia

Cynthia PREHOVORILA o vzťahu s Tinou: ,,Z jej strany je to asi trošku inak!"

22.11. 2021 14:00 Ako píše emma.sk, po nečakanom rozchode Separa a Tiny prišla ešte nečakanejšia správa ohľadne raperovho zdravotného stavu. Prešiel si chemoterapiou a úspešne porazil rakovinu. Neskôr priznal novú známosť, tanečnicu, modelku a influencerku, mladučkú Cynthiu Tóthovú.

Separ a Cynthia sú aktuálne jedným z najžiadanejších párov,  vyspovedať by ich chcel skutočne každý. Po tom, ako sa ocitli v relácii lvl Lama u Sajfu sa raperova priateľka rozhodla prijať ponuku hostky v podcaste Pohofka. 

Podľa jej vlastných slov je to o prekonávaní samej seba, pretože vystupovanie pred kamerami jej robí mierne ťažkosti. Ako sama tvrdí, niekedy jej rozum predbieha ústa, rozpráva rýchlo, neupratane a môže pôsobiť hlúpo, čo ale rozhodne nie je pravda. 

Ochotne ale odpovedala na otázky ohľadom spoločného bývania, plánovania detí a budúcnosti, aj o vzťahu so Separovou dcérou Aničkou, ktorú má raper so speváčkou Tinou v striedavej starostlivosti. Moderátorka ale zabrdla do nepríjemnej témy, chcela vedieť, ako a či vôbec vychádza s jeho bývalou partnerkou. 

To, či sa stretávajú a ako to medzi nimi aktuálne vyzerá si prečítate v našej galérii!

Prečítajte si aj: