×
#Ľudia

Courteney Cox má 18-ročnú dcéru: Kráska v červenom s neprehliadnuteľným TETOVANÍM

7.4. 9:15 Predstaviteľke Monicy z obľúbeného seriálu Priatelia bolo dopriate len jedno dieťa, no má s ním výnimočne blízky vzťah.

Courteney Cox v minulosti prešla kvôli túžbe po materstve trápením. Hoci nemala problém otehotnieť, problém už bolo dieťatko vynosiť a tak prežila viacero potratov. Vytúženej dcéry sa dočkala až na prahu 40-ky, má ju z manželstva s hercom a režisérom Davidom Arquettom. Coco prišla na svet v júni 2004 a herečka ju chcela pomenovať podľa seba. Avšak židovské vierovyznanie jej manžela neuznáva dávať deťom mená podľa žijúcich príbuzných. Ako píše portál Page Six, rodičia to vymysleli šalamúnsky. Coco vzniklo z prvých písmen mena a priezviska jej matky – COurteney COx.

Keď malo dievčatko šesť rokov, jeho slávni rodičia sa rozišli. Courteney a David požiadali o striedavú starostlivosť a prízvukovali, že si jeden druhého vážia a ostávajú najlepšími priateľmi. Z Coco vyrástla talentovaná tínedžerka. "Je úžasná speváčka a miluje herectvo,“ povedal nadšený otec pred dvoma rokmi pre Entertainment Tonight. Slávna mama zase zverejnila nejedno video, na ktorom hrá na klavíri a jej dcéra krásne spieva. David sa v minulosti vyjadril, že nechcú, aby sa Coco svojím talentom živila, kým nebude dospelá, aby si užila normálne detstvo a dospievanie.

Courteney Cox, teda Monica zo seriálu Priatelia, si kvôli túžbe po materstve prešla útrapami. Jej kamarátke Jennifer Aniston deti neboli dopriate vôbec.
Zdroj: Shutterstock

Dnes už má 18 rokov a rodičia ju v ambíciách podporujú. Courteney a Coco sú si veľmi blízke, majú dokonca spoločné tetovanie. Nie však samé dve, ale spolu s herečkou Laurou Dern a jej dvoma deťmi si všetci dali vytetovať papierové lietadielka. Tínedžerka Coco má však na svojom tele aj nové, odvážnejšie tetovanie. Mamu Courteney bola v marci podporiť na newyorskej premiére hororu Vreskot 4, v ktorom si zahrala. 18-ročná tínedžerka ohúrila v červených šatách, pod kľúčnou kosťou sa jej vynímala neprehliadnuteľná kérka. FOTO SI POZRITE V GALÉRII!

Video