Foto: Shutterstock
#Ľudia

Čo odhalila Williamsova (takmer) nahá fotka? Robbie výrazne schudol! Hm... a čo ten účes?

19.11. 2019 10:40 Britská superstar Robbie Williams (45) je plný síl a naplno koncertuje. Vďaka spevákovej vášni odhadzovať oblečenie všade, kde môže, fanúšikom neunikol fakt, že kontroverznej hviezde ubudli kilá aj vlasy!

"Popový kráľ Británie" oslávi vo februári svoje 46-te narodeniny, no stále je snom dievčat a žien po celom svete. Bývalý člen chlapčenskej skupiny Take That totiž vôbec nestarne!

Williams patrí medzi ikony pop music už pekných pár rokov a to, že mu záleží okrem hlasiviek aj na výzore, dokazuje pravidelne na svojom Instagrame.

Najnovšie púta pozornosť svojím "novým telom". Ak Robbieho aspoň trochu sledujete, viete, že s jeho váhou je to ako na hojdačke a spoľahlivo odráža jeho psychickú (ne)pohodu. Williams sa netají, že isté životné situácie má problém prekonať. (oporou v ťažkostiach mu je už deväť rokov manželka Ayda Field) "Mám chorobu v hlave, ktorá ma chce zabiť. Musím sa tomu brániť," povedal pre britský The Sun počas turné v Austrálii.

Speváka okrem iného trápia problémy s úzkosťou a hoci to znie neuveriteľne, aj tréma pred koncertom. Výsledkom sú výkyvy hmotnosti a problémy s alkoholom, s ktorým bojuje už od svojich 19. rokov. V roku 2007 dokonca skončil na odykačke potom, čo "nezvládol" oslavu svojich 33. narodenín.

Nie sú to však iba škandály, čím Robbie víri hladinu šoubiznisu. Pozornosť už tradične púta aj jeho imidž. Pozrite sa, čo má aktuálne na hlave:

Robbie Williams si svojím pôsobením potvrdil pevné postavenie v hudobnom priemysle. Roky je považovaný za jedného z najuznávanejších interpretov, vďaka čomu bol (napriek nízkemu veku) zaradený medzi najväčšie hudobné legendy všetkých čias.