Foto: Profimedia
#Ľudia

Cibulková pod PAĽBOU kritiky: ZA VŠETKO môže REKLAMA na tento výrobok!

23.10. 2021 18:00 Toto bude asi jej najkontroverznejšia spolupráca! Neuveríte, čo naša bývalá tenistka Dominika Cibulková propaguje na sociálnej sieti.

Opakuje sa história. Pred pár mesiacmi robila vizážistka Lucid reklamu tradičnému slovenskému výrobku - morca-delle. Okamžite ju fanúšikovia skritizovali a písali jej, že jej neveria, že to naozaj jedáva. "Jasné, z niečoho celebrita musí žiť, nech si to uvarí v priamom prenose a dá aj svojej dcérke spapať a vtedy bude dôveryhodné čo prezentuje," znel jeden z komentárov. Teraz sa deje to isté s Dominikou.

Športovkyňa zverejnila na Instagrame fotku so špagetami s morca-dellou. "Moja nová spolupráca so slovenskou značkou @tatrakon.sk ma veľmi teší z viacerých dôvodov. Vždy mám veľkú radosť, keď ma osloví na spoluprácu úspešná slovenská firma a ja môžem podporovať tradičné slovenské výrobky. Myslím, že ich produkt Morcadellu nemusím špeciálne predstavovať žiadnemu pravému Slovákovi. A u nás doma to ma viacej výhod, môj manžel ma konečne uvidí v kuchyni a ja mu ukuchtím niečo, čím ho vrátim do jeho študentských čias," napísala Dominika. Reakcie fanúšikov nenechali na seba dlho čakať. Prečítajte si ich na ďalšej strane.

Video