×
#Ľudia

Cibulková opustila pôrodnicu s GRÁCIOU: Ubrala jej dcérka z krásy?

29.3. 18:14 Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) sa stala v nedeľu dvojnásobnou matkou, keď v súkromnej rakúskej klinike priviedla na svet dcérku Ninu.

Dominika Cibulková
Zdroj: Instagram Dominika Cibulková

Cibulková mala pôvodne rodiť až 25. marca. Ninka si však povedala, že sa na svet vypýta o niekoľko dní skôr. Naša bývalá elitná tenistka tak napokon porodila už počas uplynulého víkendu v nedeľu. Pôrod absolvovala rovnako, ako v prípade synčeka Jakubka vo Viedni, v súkromnej klinike Döbling. Všetko prebehlo v poriadku a nenastali žiadne komplikácie.


Navarovci sa tak mohli pobrať z nadupanej súkromnej nemocnice už v stredu popoludní. Bol pri tom aj portál Šport24.sk. Dcérku Ninu si Cibulková s manželom Michalom odniesli do auta hlavným vchodom. Okrem iného sme sa zamerali aj na to, ako bude Dominika upravená a čo bude mať na sebe. Rodáčka z Piešťan je totiž známa, že si potrpí na luxusné outfity a dokonale urobený make-up. Boli sme teda zvedaví, či zvolí prirodzenosť, alebo to dá na dokonalosť. FOTO DOMINIKY PO PÔRODE NÁJDETE TU!

Video