×
#Ľudia

Český stylista spáchal SAMOVRAŽDU: Celebrity majú hlavu v smútku! Zanechal len tento ODKAZ...

5.12. 2022 20:12 Obliekal množstvo známych tvárí zo slovenského a českého šoubiznisu!

Reč je o stylistovi Janovi Pokornom, ktorý mal len 39 rokov. Portál extra.cz pripomína, že patril k najznámejším a najuznávanejším stylistom v Česku. Obliekal napríklad Olgu Menzelovú, zosnulú Hanu Zagorovu, Simonu Krainovú, Jitku Schneiderovú či Renatu Langmannovú, ale na konte mal napríklad aj spoluprácu so slovenskými spevákmi Adamom Pavlovčinom a Darou Rolins.

Ako teraz denník Blesk informuje, Pokorný spáchal samovraždu. Denník oslovil jeho priateľov a rodinu, všetci sú v úplnom šoku. V stredu večer sa totiž ešte stylista zabával na párty spolu s kamarátmi z radov známych osobností. Vo štvrtok odoslal ešte jednu správu, potom sa už nikomu neozýval ani nezdvíhal telefón.

Stylista Honza Pokorný s Hanou Zagorovou.
Zdroj: Facebook/Honza Pokorný

Podľa kamarátov bol v poslednom čase stylista šťastný, mal totiž nového priateľa. Záhadne preto vyznieva posledný odkaz, ktorý vo štvrtok okolo 14. hodiny zdieľal na sociálnej sieti. Pridal tam pieseň od Céline Dion s názvom For The Lover That I Lost (v preklade Pre milenca, ktorého som stratila).

Čo nasledovalo, je tragické. Pokorný spáchal samovraždu, správu o jeho smrti denníku potvrdil policajný hovorca Jan Rybanský. "Včera po 20. hodine sme vyrazili k nálezu mŕtveho tela vo vnútrobloku na ulici U Rajské záhrady. Muž narodený v roku 1983 utrpel zranenie nezlučiteľné so životom. Prípad je vyšetrovaný ako samovražda, bola nariadená zdravotná pitva," uviedol. Horzná správa šokovala aj najbližích z okolia obete. Nehovoríme tak len o rodine, ale aj o slovenských a českých celebritách. FOTO ZOSNULÉHO STYLISTU NÁJDETE TU!

Zdroj: Plus 7 Dní