×
#Ľudia

Česká misska všetkých zaskočila miestom konania SVADBY: Trúfli by ste si pozvať hostí SEM?

24.9. 14:18 Karolína Kokešová (27) je víťazkou českej súťaže krásy a na konte má dokonca aj svetový titul Miss Global 2019.

U našich susedov je známa aj kvôli problémom s prsnými implantátmi, počas jediného roka šla pod nôž až trikrát. Modelka tvorí pár s úspešným podnikateľom Davidom Snášelom. Ako pripomína Expres.cz, založil celú radu prosperujúcich firiem, ako napríklad Mafia Record. Prvý milión zarobil, keď usporiadal turné pre Rytmusa. Následne obchodoval s LED obrazovkami, teraz podniká s konope. Pred Karolínou pokľakol po piatich rokoch vzťahu, v októbri 2022 počas dovolenky v Turecku. No a svadbu stihli skôr ako do roka a do dňa!

Karolína Kokešová
Zdroj: instagram / @kokinecka

Konala sa uplynulý víkend a nevestu na jej prianie viedli k oltáru obaja rodičia. Na sebe mala na mieru šité svadobné šaty od návrhárky Zuzany Lešák Černej. Modelka o svojom svadobnom dni porozprávala pre Extra.cz. "Užila som si ho veľmi, mali sme 100 hostí a bolo to celkom náročné stráviť s každým čas a ešte plniť všetok program, čo sme spoločne s našou svadobnou koordinátorkou zorganizovali. Takže užili sme si na 100%, len ma mrzí, že asi nikdy neostane čas venovať ho všetkým pozvaným,“ porozprávala.

Ako miesto svadby zvolili Karolína a David pre mnohých netradičné miesto – farmu Čapí hnízdo v Olbramoviciach. Tá je neslávne spájaná s kauzou nezákonných dotácií, v ktorej bol súdený aj expremiér Andrej Babiš. "Čapák bol jasnou voľbou, keďže sme na ňom mali jedno z naších prvých rande a veľmi radi tam cestujeme. Areál sme mali prenajatý celý len pre nás a našich hostí, na jednom mieste je pekné ubytovanie, fantastické jedlo, krásna príroda a množstvo zvieratiek, takže aj pre detských hostí bola pripravená zábava,“ vysvetlila.

Poriadne netradičné bolo miesto, kde sa konala hostina – samotné Čapí hnízdo. Obrovský priestor po vyzdobení pripomínal šapitó cirkusu a tanečný parket manéž. "Hostinu sme mali priamo v hniezde a dosť chladnú jazdiareň náš svadobný tím transformoval luxusnú párty,“ opísala nevesta Karolína. Čo na nezvyčajné miesto hostiny poviete vy? ZÁBERY ZO SVADBY NÁJDETE V GALÉRII.