Camila Mendes
Foto: instargam/@camimendes
#Ľudia

Camila Mendes zažila peklo! Temná minulosť mladej herečky láme srdce: Desivá spomienka na koži!

Camila Mendes
Foto: instargam/@camimendes
#Ľudia

Camila Mendes zažila peklo! Temná minulosť mladej herečky láme srdce: Desivá spomienka na koži!

6.12. 2019 8:00 Herečka známa z filmu Dokonalé rande má za sebou hrôzostrašný zážitok, ktorý sa jej stal ešte ako stredoškoláčke a tiež problémy s príjmom potravy. S temnou minulosťou sa našťastie vysporiadala, zostalo jej však tetovanie, ktoré vyvoláva bolestivú spomienku.

V rozhovore pre magazín Women´s Health otvorila  Camila Mendes svoju trinástu komnatu a otvorene prehovorila o násilí, ktoré prežila ešte ako študentka prvého ročníka newyorskej univerzity Tisch School.

„Mala som veľmi, veľmi zlú skúsenosť,“ povedala herečka. "Zažila som sexuálny útok," priznala tmavovlasá herečka. "A zápasila som s bulímiou." Svoje priznanie adresovala luďom s podobnými problémami, aby vedeli, že nie sú v tom sami. Spomienku na bolestivé udalosti si so sebou ponesie celý život vo forme tetovania, ktoré si dala vytetovať krátko po incidente a ktoré znie:   "to build a home".

Je to pre ňu akási pripomienka, že všetko čo robí, je zabezpečiť si bezpečný domov.  „Kedykoľvek sa cítim, že som prežila niečo ťažké, premýšľam o tom, čo môžem fyzicky urobiť pre seba,“ povedala.

Porucha príjmu potravy
Camila sa otvorene rozhovorila aj o svojom boji  s bulímiou. „Len nedávno sa mi podarilo nad týmto démonom zvíťaziť,“ priznala a poznamenala, že bez odbornej pomoci terapeuta a odborníka na výživu by to nezvládla. „Potrebovala som odborníkov, ktorým som dôverovala, aby mi povedali veci, ktoré som nevedela.“ Camila dúfa, že jej osobné skúsenosti pomôžu iným ľuďom, ktorí zažívajú rovnaké problémy. Zdôrazňuje dôležitosť zdravia nad výzorom.

„Keď som bola teenedžerka, neexistovali žiadne vzory, pokiaľ ide o pozitívne vnímanie svojho tela. Bol iba jeden vzor - byť chudá,“ hovorí. „Zdravie je dôležité, nie vzhľad. Robím rozhodnutia, ktoré sú pre mňa dobré - a to nielen pre moje telo - ale aj pre moju dušu. A niekedy to znamená dať si zmrzlinu, pretože chcem jesť zmrzlinu.“

autor:  Nina Nová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra