×
Foto: archív
#Ľudia

Byt po Lasicovi sa STÁLE nepredal: CENU museli ZNÍŽIŤ!

19.11. 2022 19:55 Byt po zosnulom Milanovi Lasicovi (†81) sa jeho manželke Magde Vášáryovej (74) stále nepodarilo predať. Lukratívna nehnuteľnosť je v aktuálnej ponuke za novú cenu.

Milan Lasica
Zdroj: TV JOJ

Starostlivosť o obrovský byt v Starom Meste stála nemálo nákladov a tiež úsilia. Magda Vášáryová preto nehnuteľnosť ponúkla na predaj. „Zariadený bol pre dvoch intelektuálov a jeden tu už nie je. Uložili sme ho do hrobu a bol čas urobiť toto rozhodnutie. Idem do menšieho,“ uviedla pre týždenník PLUS 7 DNÍ a zakrátko sa presťahovala do bytu v širšom centre Bratislavy.

Byt po Milanovi Lasicovi má päť izieb a nachádza sa v tehlovom bytovom dome z 20. rokov a navyše zaberá celé poschodie. Interiér prešiel v rokoch 2005 a 2010 kompletnou renováciou vrátane výmeny rozvodov. „Ide o reprezentatívny staromestský byt s 3,2 metra vysokými stropmi,“ znie časť inzerátu na stránke známej realitnej kancelárie. Magda Vášáryová ponúkala byt za 950 000 eur, ale od širokej verejnosti si vyslúžila veľkú vlnu kritiky. Viacerí Slováci začali v internetových diskusiách špekulovať o tom, ako k bytu manželia v minulosti prišli.

Satinský a Lasica
Zdroj: RTVS

Prešlo približne pol roka a lukratívna nehnuteľnosť stále svieti v ponuke realitnej kancelárie, ale s jednou zmenou. Jej cenu z pôvodných 950-tisíc eur majiteľka znížila o 100-tisíc, teda na 850-tisíc eur. Či tento fakt priláka nových záujemcov, je nateraz otázne. FOTO BYTU SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU! Páči sa vám?

Zdroj: Život

Video