×
#Ľudia

Beňová v PRIESVITNÝCH šatách od Mugler! Kúsok za 1400 eur, v ktorom VIDNO aj..

28.11. 2022 11:11 Wauuu! Na nedávnej párty v Bratislave šokovala europoslankyňa Monika Beňová (54) excentrickými šatami. Nevystrašilo ju ani to, že priliehavé sieťované šaty z dielne známeho módneho domu vpredu ani vzadu takmer nič neukryjú!

Nádherný kúsok, na ktorý musíte mať nielen financie ale aj poriadnu dávku odvahy. Všetci však poznáme Moniku Beňovú a tak vieme, že jej nechýba ani jedno. "Šaty som si kúpila náhodou, skôr z nostalgie, keďže Thierry Mugler tento rok zomrel. Vždy sa mi jeho móda páčila a mám pár kúskov z jeho starších kolekcií dodnes," vysvetlila ostrieľaná politička.

Monika si šaty obliekla na luxusnú párty, ktorú usporiadala veľmi známa bratislavská klinika krásy. Na párty nechýbala Dara Rolins či jej dobrá kamarátka Dominika Cibulková. Kúsok, ktorý zvolila stojí vyše 1400 eur a ušitý je z extrémne priesvitného materiálu, ktorý naplno odhaľuje prsia aj zadok svojej nositeľky.

Europoslankyňa Monika Beňová (54) stavila na výrazné béžovo-čierne sieťované šaty z dielne ikonickej značky Mugler zmyselne zvýrazňujúce ženskú siluetu, ktoré stoja vyše 1 400 eur! Obliecť si ich však vyžaduje nielen peniaze, ale aj poriadnu dávku odvahy!
Zdroj: nordstrom.com

Išlo o vhodné oblečenie? "Spoločenský styk na úrovni, kde bola Monika Beňová, predpokladá určité outfity. V tomto prípade platí zásada, že nemusí ísť o drahé oblečenie, ale kladie sa dôraz na to, aby bol človek iný a pútal pozornosť, čo bol aj cieľ Moniky Beňovej,“ hovorí odborníčka na protokol Mária Holubová. FOTO MONIKY V ŠATÁCH SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Zdroj: Pluska.sk