×
#Ľudia

Barbara Haščáková rok po údajnej mozgovej porážke: Ukázala sa fanúšikom! Takto VYZERÁ

30.9. 2022 19:22 Ako dnes vyzerá?

Barbara Haščáková na snímke z roku 2014.
Zdroj: Oliver Balog

Speváčka Barbara Haščáková (42), ktorá dlhé roky žije v Amerike, už niekoľkokrát šokovala fanúšikov na sociálnej sieti hrozivými statusmi o smrti či zúfalej prosbe o pomoc. Minulé leto mala prekonať mozgovú porážku. Aktuálne sa po dlhej dobe hlási o slovo.

Portál ereport.sk pred rokom v júli priniesol šokujúcu správu o zlom zdravotnom stave Barbary Haščákovej. Mala dostať krvácanie do mozgu a mali ju hospitalizovať na jednotke intenzívnej starostlivosti. Tvrdil to o nej slovenský spevák David Key, ktorý s ňou vraj mal vystupovať potom v septembri na Slovensku. Ešte v ten deň, ako vyšla správa o jej vážnom zdravotnom stave, sa však na jej facebookovom profile objavila informácia, že Barbare nič nie je. Nie je však isté, či skutočne tieto slová písala ona. Barbara sa následne odmlčala a nikto netušil, ako na tom je. Teda až doteraz!

Nedávno sa ozvala opäť, keď zverejnila pár snímok s kadejakými filtrami. A medzi nimi ukázala sj svoje čierno-biele fotografie. Vyzerá to tak, že ide o aktuálne Barbarine zábery. "V lese sa citím voľná. Je to môj domov, kde som šťastná. Žiadni ľudia, iba zvieratá. Moji drahí, želám vám pekný a pokojný víkend. Dávajte si pozor na seba a buďte v bezpečí," napísala vo štvrtok k spomínaným fotkám. POZRITE SI ICH TU!

Zdroj: Pluska.sk

Video